Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segítség, édesanyám mániákus...

Sztrecskó kérdése:

Segítség, édesanyám mániákus gyűjtögető! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Jelenleg úgy néz ki, hogy kb. mint szeméttelep vagy disznóól áll a lakás. Meg van még apa is, de ő is kezdi fölvenni azt a felfogást, hogy minden érték, és nem becsüli a mai világ, mindent ki akarunk dobni. Kb minden szemetet és sz-rt megőriz, hogy azzal még lesz valami - felhasználja valamihez kreatívan, elajándékozza, jó lesz az unokáknak, stb. Ezekből soha nem lesz semmi... Ha rákérdezek egy-egy dologra otthon, hogy miért kell, irtó ideges lesz és kiabálni kezd velem. Hogyan tudok segíteni rajta? Nem azzal akarok foglalkozni, ha egyszer meghal, hogy a sok összegyűjtött kacatot válogatom, mi kell, vagy mi mehet a kukába.
2016. nov. 29. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"Nem azzal akarok foglalkozni, ha egyszer meghal..."


No komment, ez zavar a legjobban? Erősen önző vagy.

2016. nov. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
De jó neked,az én anyám meg takarítás mániás...Nem cserélünk? :D
2016. nov. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én anyám meg nővérem is mániákus gyűjtögetők.De ők rosszabik fajtából. :(

Ők semmire nem használható ,tárgy értéke 0 ft ,kukába való szemeteket gyűjtenek. Ugy néz ki házuk mint egy szeméttelep még büdös is. Hiában többször kérdeztem meg miért gyűjtögetnek szemetet aminek értéke 0. Az választ kaptam: Amit ők gyűjtenek az igazi hasznos értékes drága kincs!


"Hogyan tudok segíteni rajta?"


Sehogyan. Ha ő nem akar változtatni, akkor sehogy.

2016. nov. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen anyukám. Most úgy alakult az életem, hogy pár hónapra vissza kellett költöznöm itthonra én azt szoktam csinálni, hogy ha nincs itthon anyu akkor kidobálom a kacatokat, ha ráérek. A dolgok háromnegyedét nem is keresi. :)
2016. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
10lityó benzin....azt szia van
2016. nov. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!