Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan személy, akit...

Van olyan személy, akit kitörölnétek a múltatokból? Miért?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.

2022. márc. 25. 20:22
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
30 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Mit értünk kitörlés alatt?


Örülnék ha nem csóró, alkoholista családban kellett vola felnőnöm.

2022. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy fentieket leszámítva nincs olyan, mert nem foglalkozom a múlttal különösebben.
2022. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az egészet újra kezdeni, csak ne ugyanitt Mon. Ha lehetne mindenkit!!!
2022. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

4.

21L

2022. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
A családom össze nőtagját !
2022. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik exem. Életem legrosszabb párkapcsolata volt, minden téren sok problémát okozott (többek között betegséget is kaptam el tőle).
2022. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Igazából most van egy valaki, de belegondolva, 6 évvel ezelőtt hasonló cipőben jártam és az a történés nagyon sok olyan történéshez vezetett, amit nem bánok, pedig a hat évvel ezelőtti esetnél azt hittem, hogy vége a világnak, mist meg nem izgat már.
2022. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy lányt, akivel az egyetem alatt barátok voltunk. Egyfolytában kielemzett és megjegyzéseket tett mindenre, ami neki nem tetszett velem kapcsolatban, felnagyította a hibáimat. Folyton kibeszélt mindenkit a háta mögött, mint kiderült, rólam is mondott 1-2 nem túl szép dolgot másoknak, amikor nem voltam jelen. Irányítani akart és "megjavítani", amit úgy adott elő, hogy ő csak törődik velem és azt akarja, hogy nekem jobb legyen. Ha olyan dolgokról kérdezett, amit nem volt kedvem megosztani vele, és ezt jelezni mertem felé, akkor besértődött. Azt nem bírta elviselni, ha valaki őt kritizálta, erre általában az volt a reakciója, hogy megalázta az illetőt a többiek előtt. Amikor elmondtam neki, hogy nem vettek fel arra a mesterszakra, amire jelentkeztem, csak annyit válaszolt, hogy gondolta, hogy ez lesz, oda csak okos emberek kerülnek be.

Utólag visszatekintve nem tudom hogy bírtam ki mellette 3 évet és hogy nem vettem észre mennyire mérgező ember. 24/L

2022. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%

Amennyiben valóban mi döntjük el, h megszületünk. ( szokták mondani valamelyik kultúrában, h mi választunk magunknak családot stb)

Meg sem születtem volna ebben a formában.. ( szar gyerekkor stb... És nem, azért mert nem volt külön szobám vagy, mert volt, h nem volt mit enni, hanem, mert egy alkesz nevelő fater jutott nekem.. Igazi apámat nem ismerem, mivel csak sz*r párkapcsolati példák vannak előttem - a családban mindenkinek *** a párja- elsőre nekem is sikerült egy nagyon nem normálisat választani, önbizalmam a béke popojára is felnéz..

Most pedig már 30 elmúltam.. Lassan kifutok a -szerintem- reális gyermekvállalási korból.

Oké még vannak gyerköcön kívül is terveim, de valljuk be rohadtul nem mindegy, h az ember szülei/ vagy ő saját maga a rossz szülők megválasztásával mennyire tolnak ki magukkal... Kit mennyire tudnak na és akarnak támogatni a szülei.. Mert velem pl. Éreztetve volt, h mostoha vagyok... És, h tak**odj*"" Megkeresni az igazi apámat, mert nem óhajt engem pénzelni..

Szóval, ha ezt lehetne akkor magamat törölném ha nem, akkor hagynám az egészet, mert amúgy teljesen más ember lennék, mint most!


Na és neked kedves kérdező? Van ilyen? :)

2022. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9: Én az összes ex-barátomat kitörölném az életemből.
2022. márc. 25. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!