Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kapcsolatban lévők, van olyan...

Kapcsolatban lévők, van olyan személy a párotok életében akitől féltitek a párotokat?

Figyelt kérdés

Az én esetemben van ez a kollégája, aki kimondottan jóképű, szexi, jó humora van és nagyon jófej.

Habár már konkrétan házasok vagyunk, még mindig féltékeny vagyok, ha együtt látom őket. A pasi mérföldekkel jobban néz ki mint én és még nyomult is rá az elején (de mégis engem választott :))

Nektek van hasonló?



2022. febr. 14. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen, a párom eléggé antiszoc :D
2022. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjfélkor megy a Blahán (amire sokszor van példa), féltem a csövesektől, viszont szerintem te nem ilyenre gondoltál.
2022. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a saját exemtől... Mióta elhagytam mert kiderült nagyon agresszív, azóta meg is őrült.

Néha a páromat is hívogatja, kész csoda hogy nem hagyott még el. (exxel van egy közös gyerekünk, azért nem tudom lerázni, és azért kattant be az uj kapcsolatomra).

De tudom, nem erre nem gondoltál. Nő barátai nincsenek, de az nem is zavarna, max ha túl jó barátok lennének, az azért aggasztana kicsit.

2022. febr. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Mocsokjó párt választottam, aki nem szúrna hátba ilyen szánalmas dologgal. Márpedig ez csak és kizárólag rajta múlik, nem azon a másik valakin.
2022. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Jó pár év alatt egyikünk sem volt féltékeny senkire, nem is adtunk rá okot.

Maximális bizalom van. :)

2022. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!