Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy reagáltatok volna?

Hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Bementem egy dohányboltba, 2 női eladó volt. Én is nő. Köszönök, semmi. Oké, kivettem az üdítőt, közben ment egy pasi vevő, nekik csókollak volt az elköszönés. Odaviszem az üdítőt, erre flegmán ránt egyet a fején. Mondom normálisan: mennyi lesz? Ő: 560 ha más nem lesz (de ilyen tapló stílusban). Mondom más nem. Elteszem, köszönök. Válasz: megint síri csend. Utánam jön be egy pasi, neki hangosan köszönnek. Ez mi?? Megjegyzem 40 éves nő vagyok, tehát nem egy kis maguk fajta akármi. Megmondom őszintén, kiakadtam. Ti jártatok már így? Mit reagálnátok ilyen szituban?
2022. márc. 26. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyibe tartják a nőket.
2022. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam már olyat kis üzletben, hogy a belépéskor köszöntem, semmi válasz. Megismételtem még egyszer, hangosabban, hogy jó napot kívánok, de csak bunkó tekintet volt a reakció, úgyhogy megfordultam és távoztam.

Nyilván vannak nagyobb tragédiák az életben annál, hogy valaki nem köszön vissza, de rossz néven veszem. Megértem azt is, ha valakinek rossz napja van, és nem várom el, hogy folyamatosan túláradó boldogsággal végezze a munkáját, azt viszont igen, hogy az alapvető udvariassági formulákat tartsa be.

2022. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen 2es igazad van, ezt kellett volna nekem is..
2022. márc. 26. 12:11
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Csak nekik tesztek szívességet ezzel, mivel így kevesebb a munkájuk. A bevétel pont nem érdekli őket, nem attól függ a fizetésük.
2022. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg a cuccot és aztán hányj a padlóra :D Azt nekik kell feltakarítani :D
2022. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

#5:

Aki nem beteg, az hogy tud hányni, te nagyon okos vicces gyerek?

2022. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Egyesek azt hiszik a csend beszél helyettük ne vedd magadra. És lefogadom nem vagy kövér nő, ők ettől durvábban és gyakrabban kapják ugyanezt
2022. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 ledugja az ujját, minden alkoholista és bulémiás tudja ezt az alap dolgot.
2022. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyar tempo. Rengeteg ilyet lattam, aztan rajottem, mashol mar lejottek a farol.
2022. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha zavar, hogy nem köszönnek, (fèlre ne èrtsd, jogosan) odaàlsz a pulthoz, ès addig nem kèrsz. Ha megjegyzik akkor mond neki:"Megadtam Önnek a tiszteletet, esetleg visszafele egy köpcsönös tisztelet?" ha köszön, akkor enged el, ha nem köszön akkor elmèsz, vagy ha irritàl a feje akkor vàsàrlók könyve, ès vàsàrlàs nèlkül elmèsz...
2022. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!