Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális reakció egy munkatársától? Koronavírussal kapcsolatos. Mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Munkatársam egész családja beoltatja magát, nekem az egész családom nem oltat. Ezt csak a történet miatt írom. Párom nagymamája elkapta a vírust. Erre úgy reagált, hogy "hááát, nem biztos, hogy túléli". Mindezt kárörvendő hangon, gondolom amiatt, mert most úgy érzi neki volt igaza, oltatni kell. Én reagálom túl, vagy szerintetek is gusztustalan volt ez a reakció tőle? Ti mit reagáltatok volna erre?
2021. márc. 23. 19:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azért mondta, hogy nem biztos hogy túléli, mert 80 éves elmúlt a néni.
2021. márc. 23. 19:09
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Hát biztos biztonságban érzi most magát (pedig aztán nincs mire). Egy csomó beteg van covid oszályon aki már a második oltást is megkapta, nem kitaláció hanem tény, tudom mert apám orvos. Szóval elég buta szegény csaj...
2021. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szerintem is, egyébként férfi. De hogy mondhat ilyet valaki? Szinte a halálát kívánja a párom egyik rokonának.
2021. márc. 23. 19:15
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom milyen viszonyban voltatok eddig, de ez tenyleg alpari es gusztustalan beszolas volt tole. Valoszinuleg bele se gondolt mit ejt ki a szajan, de ezek utan nem szamithatna tolem semmi jóra.
2021. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Azért kételkedek, mert napok óta tesznek fel direkt provokáló, összeugrató kérdéseket, arra kihegyezve, milyen gonoszak akik oltakoznak. Ez is szépen körülírva, gonosz oltakozók bántják szegény oltáselleneseket. Én nem regisztráltam, de nekem ez már nagyon fura.
2021. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

"hááát, nem biztos, hogy túléli". Mindezt kárörvendő hangon"

Valószínű, hogy nem így történt, és simán túlreagáltad, beleképzelted a hangjába a gondolataidat. Ne foglalkozz vele.

2021. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Ez tenyleg gaz volt tole, de annyira nem lennek nagyra magammal a helyében, mert ismerősöm szülei rogton azután kerültek kórházba koronával miután beoltattak magukat. Szova ez a kedves férfi sincs nagyon biztonságban, foleg igy hogy ilyet szolt. Es nem érdemli meg az se a halált, aki nem oktat, van, aki mondjuk szeretne vakcinát, de meg nem hivtak be, pl. szuleim, most akkor nekik is ezt kívánja ez az idiota?
2021. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

oltat*


11, szoval ha nem gúnyosan mondja akkor is szabad ilyet mondani? kedves..

2021. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem képzeltem be, mert mosolygott is közben. Gondolhatja bárki, hogy kitalálom, de akkor nem kell hozzászólni/elolvasni. Léteznek ilyen emberek, az emberi gonoszság határtalan. De munkatársak közt is? Ennek mi értelme..?
2021. márc. 23. 19:29
 10/19 A kérdező kommentje:
És itt a hangsúly azon van, hogy neki volt igaza, ezt akarta éreztetni. De egy ember életén gúnyolódva is ezt kell éreztetni..? Ez már sok..
2021. márc. 23. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!