Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet tudni, ha bejössz...

Hogy lehet tudni, ha bejössz egy extrovertált lánynak?

Figyelt kérdés

Kick-boxon jött egy új lány, és igen jól néz ki, egyből megtalálta az összhangot mindenkivel, de velem töltötte mindig a legtöbb időt. Mindig együtt sparringoltunk, sokszor simogatott, ölelgetett, és mindenről tudtunk beszélgetni. Gondoltam is hogy valamennyire csak bejöhetek neki, ha mindig velem van a legtöbbet edzésen, így hát randira is hívtam egyik edzés után. Visszautasított, kiiratkozott edzésről, kiaddolt snapen, és a barátjai közül is kitörölt. :'D Gondoltam is magamba, hogy oké. Két hétig nem láttam, aztán egyszer buszon összefutottunk, rám nézett, majd gyors a másik irányba, és utána le is szállt.


Aztán beszéltem egy haverommal aki ennek a lánynak a csoporttársa, hogy mit nézhettem be, amiért így reagált. Ő meg mesélte, hogy ez a lány mindenkivel ilyen közvetlen, mindenkivel megtalálja az összhangot, nagyon sok ismerőse van, és futnak utána a csávók. Na mármost hogyan lehet tudni ha egyszer netán bejövök egy ilyen lánynál? Ő fog randira hívni engem?



2022. márc. 26. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem hagyd inkább a csajt, semmi értelme zaklatni...az ilyen népszerű csajok meg alapból is problémásak.
2022. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem zaklatom, isten ments, azóta nem is láttam. Csak tudni szeretném hogy az ilyen csajokkal hogyan kéne "bánni".😅
2022. márc. 26. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy más csajokkal semmi lényege nincsen annak, hogy extro vagy introvertalt apróságokon kívül
2022. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!