Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a leggonoszabb és legjobb...

Mi a leggonoszabb és legjobb dolog, amit veled elkövettek és amit te elkövettél másokkal?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Èn: Egy gyerek anyukànàl nem volt pènz vàsàrlàskor.kifizettem neki.... 2-3 ezer ft volt, alap dolgok, kenyèr, hús, tej stb. Legalàbb nem visszamennie gyerekkel.


Velem: egy baràtom zàrkombinàlt biciklizàrjàval zàrtam le a biciklit. Elfelejtettem a kódot. KB 12 lehettem. Emlèkszem mèg sírtam is. Egy 30 körüli fèrfi segített kinyitni. A szàmok voltak rosz sorrendbe....


Èn egy lany kereszbe tett nekem. Exem terhes lett tőlem, elmondta màsoknak, hogy megalàzzon.(Vègig a lany mellett voltam, segítettem mindenben, àltam mindent, mert szerettem)


ugyan ez a làny, azt mondtam neki, hogy remèlem ugyan azon àtmegy mint az exem, ès ha van Isten, engedi hogy vègig nèzzem. 2 hónapra rà terhes lett a szobatàrsamtól.( Ő mellette nem volt senki. Elhívott beszèlgetni, konkrètan zokogot. Azt hitte szanaszèt kürtölöm. Aznap megèrtette, hogy földönfekvőbe nem rúgok bele. Senkinek nem mondtam el.Ez nàllam azèrta legrosszabb, mert akkor egyszer kívànyam ilyent...)

2022. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Szerelemmel kapcsolatban:

Legrosszabb: megcsaltak.

Legjobb: új lehetőség jöhet a jövőben.

2022. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!