Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kapuzárási pánik miatt miért...

Kapuzárási pánik miatt miért gúnyolják ki embereket?

Figyelt kérdés
Pedig biztos nem lehet kellemes érzés ha megöregszünk. Én most 21 vagyok de nekem a múlandóság folyamatosan a tudatomban van már 15 éves koromtól, egyszer én is öreg leszek.

2022. márc. 26. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Majd idővel rájössz, hogy mi a fontos.

A tested, az idő, az nem az.


Találj olyat, akivel érdemes együtt megöregedni és akkor az időnek már nem is lesz semmi jelentősége.

Pláne, ha gyereked is lesz. Onnantól annak örülsz, hogy van. Ő is a Te részed. Amíg ő, vagy a leszármazottjai élnek, addig Te is.

2022. márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Senki nem gúnyolódik ezen,ilyet tőled hallok először.
2022. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
#1 akkor az ükapám, akit azt se tudom hogy hívnak még él? :D
2022. márc. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Azokat szokták kigúnyolni-nem közvetlen a kapuzárási pánik miatt-aki vállalhatatlanul viselkedik.Pl. 50+-osan tiniknek való ruhákba öltözik, állandóan discoba jár, részeg, hatalmas körkülönbséggel keres fiatal párt, hivalkodó státusszimbólumokra szórja el a pénzét, esetleg ezek mellett elhanyagolja a családját.Hát őszintén, tényleg elég szánalmasak az ilyen emberek.A kapuzárási pániktól még nem kell az embernek kifordulni magából.
2022. márc. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

"Találj olyat, akivel érdemes együtt megöregedni és akkor az időnek már nem is lesz semmi jelentősége."

Pont pl ezért fontos az idő meg a tested. Lehet, hogy olyanba zúg bele az ember, akinek akkori állapotában már creepy, feszes arcú 20 évesként (mondjuk a kérdező még pont ott tart kb, de hamar elszáll az idő) meg még jó lenne, és ez nem azt jelenti, hogy egy sekélyes f*sz vagy r*banc az illető, hanem hogy a külső számít, még ha nem is szívesen ismeri be senki.

2022. márc. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Nézőpont kérdése: néhai kedves idős szomszédasszonyom sokat nosztalgiázott arról, mennyit csavargott, utazgatott, ismerkedett még 60+ évesen is, amikor még fiatal volt. 95 évesen mondta ezt.

Halála előtt két évvel még kezdett valami alakulni közte és egy hozzá való korú szomszéd között, elkezdtek járni...kézen fogva ültek a padon, stb.

Na, valahogy így kellene felfogni. Nem az éveket számolgatni, hanem csak élni.

Nem gondolom, hogy egy bizonyos kor felett be kéne bábozódni.

2022. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Azért amikor az 50-es ember, akár nő, akár férfi képes bolondot csinálni magából és tiniként viselkedni, az nevetséges.
2022. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 miért?
2022. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Mert számomra taszító az olyan viselkedés. Szánalmasnak és nevetségesnek tartom, azért.
2022. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
#8 Pont azért, amiért mondjuk nevetséges egy 20 évesnek úgy viselkedni, mintha egy kisbaba vagy egy 10 éves gyerek lenne.Bár neki még van rá mentsége.
2022. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!