Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok, akik Ukrajnát teszik...

Azok, akik Ukrajnát teszik felelőssé a kialakult helyzetért ők ugyanazon réteg, akik pl egy nemi erőszaknál az áldozatot hibáztatja, amiért kirívóan öltözködött?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem. Biztos én vagyok túl hópihe ehhez, de amikor meglátom, hogy szándékosan civilekre lőnek rakétával, kórházakat bombáznak és gyerekek életét teszik tönkre, hát nekem sosem az az első gondolatom, hogy bezzeg Kárpátalján csak ukránul tanulhatnak az iskolában meg bizonyíték nélküli népírtásra hivatkozva legitimálják Putyin mészárlását.


Persze, biztos nem látom a nagyobb képet és az összefüggéseket, ami lehet, hogy így van, de akkor is ijesztő, hogy aki ezt nem ítéli el annak micsoda elcse**ett lelkivilága lehet.



2022. márc. 27. 11:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"akiket az ukrán kormány használ pajzsként"


Nem csak hozzád, de mindenkit aki így vélekedik, had kérdezzem már meg: mégis mi a fészkes fenét tegyenek? Dobjanak el mindent, vele együtt a függetlenségüket és ágyazzanak meg egy elnyomó, orosz bábkormánynak? Az sokkal jobb lenne nekik, igazatok van!


Azon kívül, hogy bezzeg az USA továbbra sem sok érv van a fiókban, de ez is egy ilyen ultimate kártya lehet nálatok, amit mindenre betudtok dobni.


A 10-es valaszolónak köszönöm a korrekt megjegyzését, egyetértek vele abban, hogy annak ellenére, hogy itt mindenki azt hiszi, hogy ismeri a tényeket, továbbra is csak a zavarosban evez, azt feltételezve, hogy CSAK ők ismerik a kiutat.


A véleményem továbbra is áll. A háború és a nepírtás nem válasz semmire. Ezért baromi felesleges volt lejönni a fáról..

2022. márc. 28. 19:23
 12/15 A kérdező kommentje:

"Te az érzelmi oldalakat nézed, amivel nem sokra jutnál egy háborúban."


Elárulom a fájó tényt, te háborús veterán, hogy Putyint kizárólag az érzelmei irányítják, sőt, a világon eddig összes kirobbant háborút valakinek az elnyomott érzelmei váltották ki. A logika pont, hogy ezeket mind megakadályozná..

2022. márc. 28. 19:29
 13/15 anonim ***** válasza:

"Nem csak hozzád, de mindenkit aki így vélekedik, had kérdezzem már meg: mégis mi a fészkes fenét tegyenek?"


Értem. Tehát szerinted a lakosság emberi pajzsként való használata etikus a politikai hatalom megtartása érdekében.



"Azon kívül, hogy bezzeg az USA továbbra sem sok érv "


Nem bezzeg az usa. De kilengette be az ukránoknak a NATO tagságot? Ki volt aki folyamatosan b.szogatta az oroszokat és hergelte az ukránokat? Ki az aki jelenleg is fegyverrel látja el őket? Ki az aki még mindig ígérget, mint annó 56-ban?

Ki az aki EGYEDÜLIKÉNT profitál az egészből?



"A háború és a nepírtás nem válasz semmire."


Ezzel 100%ban egyetértünk.


"Ezért baromi felesleges volt lejönni a fáról.."


Te lehet onnan jöttél, én biztosan nem.


"Elárulom a fájó tényt, te háborús veterán, hogy Putyint kizárólag az érzelmei irányítják, sőt, a világon eddig összes kirobbant háborút valakinek az elnyomott érzelmei váltották ki."


Ez nem igaz. Egyáltalán. Naív vagy.


Az oka a háborúknak a pénz.


"A logika pont, hogy ezeket mind megakadályozná.."


Nem, mert egy háború profitálóbb. De ezt már elmondtuk. Többször. Hiába vered a fejed a földbe, ez nem óvoda hogy elvették a legót mert utál a Jani.

2022. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Aligha. Én elítélem az orosz agressziót, de a helyzet ilyetén alakulásában az ukránoknak is igen sok felelősségük van. Ráadásul most is felelőtlenek, ahogy Nógrádi is mondta, hisz azt akarják miattuk törjön ki a III. világháború
2022. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ukrajna nem hibás, hanem balek.
2022. aug. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!