Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányok miért vállalnak...

A cigányok miért vállalnak olyan sok gyereket?

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 14:22
1 2 3
 11/25 Metionin ***** válasza:
93%

A legtöbb nem vállalja, valahogy úgy vannak vele, hogy dugásból gyerek lesz és ez van. Eszükbe sem jut, hogy amúgy ez ma már egy választható dolog. 2010 környékén hallottam a szülészet előtt (ott volt órám) hüledezni egy frissen szült roma hölgyet, ahogy kint cigizve előadja a rokonainak, hogy az orvos egy gyógyszert ajánlott neki, amitől nem esik teherbe. A többiek úgy röhögtek, hogy majd feldőltek és cukkolták, hogy te ezt kajak elhiszed? Hát olyan nincs, a pulya az ha jönni kell neki, akkor jön! - ezek után asszem nincs az embernek min csodálkoznia.

Van persze értelmesebb, aki tényleg normálisan akarja a gyerekeket felnevelni, de az nem is potyogtat hatot. Sajnos ez a ritkább, plusz több normális cigány ismerőstől hallottam, hogy az ilyeneket kinézik a többiek, azt tartják róluk, hogy a magyarokat akarják majmolni.

2022. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

El tudom kepzelni siman, hogy nem ismerik a fogamzasgatlast es kesz. Vagy hogy ciki hasznalni. A ferfiak nem fognak gumit huzni, a lanyok meg nem jarnak el kivaltani a fogamzasgatlot. Szerintem a tajekozatlansag foleg az oka es hogy annyira zart kozosseg, hogy nem tudod oket kivulrol befolyasolni. Altalaban azok normalisabbak, ahol valamilyen csoda folytan az egyik szulo nem cigany. Volt ket ilyen kollegam, egy testverpar, annyi stimmelt, hogy kb hatan voltak tesok, de valamelyik szulo nem volt cigany, amugy ha ranezesre nem lattad volna rajtuk, beszelgetes alapjan meg nem mondtad volna, hogy ciganyok, mert mind a ket lany intelligens, aranyos volt, az idosebb testvernek tanari diplomaja volt.

Szerintem aki ugy no fel, hogy benne marad ebben a csak ciganyok kozossegben, az ugyanazt fogja folytatni, amit lat.

2022. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Kezdem érteni ez náluk olyan mint egy szokás amitől nem tudnak, többnyire nem is akarnak szabadulni?
2022. márc. 27. 18:04
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
A ciganyok azon resze, akikrol beszelsz, nem vallalnak. Jonnek maguktol.
2022. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
12%

Röhögitek, szídjátok, gyalázzátok őket😂.

De az könnyen belátható, hogy az övék lesz a bolygó nemsokára. Meg a többi, többnyire barnásabb népé. Exponenciálisan nő a számuk, míg a fehérek 1-2, vagy 0 gyereket vállalnak, végül elfogynak.

Nem vagyok cigány, csak mondom a tényeket.

2022. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz nekem két gyerekem van velem egykorú cigánynak meg unokájából több van ...
2022. márc. 27. 19:56
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
#17 de ha elfogynak a fehérek akkor ki fogja eltartani a cigókat?
2022. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Majd megeszik egymást.
2022. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Metionin ***** válasza:
100%
17. Nekünk anno azt mondta a populációgenetika tanár, hogy a cigányok genetikája elég szar és hogy kb. 50 év alatt jelentősen csökkenni fog a számuk, mert betegségek fognak felhalmozódni a genomjukban. Hát...oké, hogy 50 év az sok de ahogy most kinéz a helyzet, szerintem nem "segít" a szar genom sem, túl gyorsan és túl korán szaporodnak.
2022. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan szaporodnak, viszont nem èlnek sokáig szerencsère.
2022. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!