Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavarba jövést, "kigyulladást"...

Zavarba jövést, "kigyulladást" hogyan lehet kezelni? Ilyen problémából kilábalóknak mi vált be?

Figyelt kérdés

Karizmatikusabb, erősebb, magabiztos személyiségekkel szemben nagyon könnyen zavarba jövök. Mondhatni komolyan hátráltat ez, mert kivörösödöm ilyenkor.


Esetleg, h mire kéne ilyenkor koncentrálnom? Vagy milyen mantra segíthetne? Ki kell emelnem magam vhogy ilyenkor, de hogyan?


És aki tudja, ennek pontosabban mi a háttere, miért alakul ki?


2022. márc. 27. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mennyit vagy emberek között?
2022. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alváshiány kritikusan befolyásolja, első körben erre figyelj. Másodsorban meg ne öltözz túl melegen. Ha a mentális részét akarod orvosolni, akkor meg -- értelemszerűen -- orvos.
2022. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem tizenevesen, kora huszonevesen brutalis volt. Kinottem. De amit annak idejen megtapasztaltam, hogy ha nem akartam, es leplezni szerettem volna, annal rosszabb lett, szinte vertolulas. Az tett jot, mikor kimondtam, basszus, mar megint. Otven vagyok, tudom, mirol beszelek. Ha mersz oszinten kiszolni a szituaciobol, talan csodalkoznak, de legyoztel valamit. Batorsag merni gyengenek lenni.

Nalam szovegbe belezavarodas is volt. Ugy mult el, hogy elkezdtem kiszolni, oke, kezdem elolrol, es vissza is leptem fizikailag egy lepest.

Elonyos tulajdonsagaim ellenere, annyit benaztam, voltam kinban, zavarban. Es olyan felszabadito volt, mikor megtalaltam ezt a kulcsot.

2022. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!