Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi számít nem normálisnak?

Mi számít nem normálisnak?

Figyelt kérdés

Írjatok kérlek emberi tulajdonságokat, cselekedeteket, amik nem normálisnak számítanak.

Ezt most azért kérem tőletek mert amiatt hogy gyerekkoromban állandóan megkaptam hogy "te nem vagy normális" elhittem hogy ez igaz, ezért minden tulajdonságomat, tetteimet titkolni kezdtem, még azokat is amik egyébként "normálisak" mert nem tudtam hogy miért voltam nem normálisnak nevezve és nem tudtam mi az ami normális, mi nem. Mindig törekedtem a tökéletességre és a normalitásra. így az emberek nem ismertek, nem mertem még beszélni sem mert mindig féltem hogy valami nem normálisat szólok. Ettől bediliztem egy kicsit, még szociális fóbiám is lett. Kérlek emberek, sose mondjátok egy gyereknek hogy nem normális! Inkább magyarázzátok el neki hogy amit tett, az miért nem helyes.



2022. márc. 27. 23:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még el szeretném mondani hogy már tisztában vagyok azzal hogy bármi amit teszek az normális, hiszen én egy normális ember vagyok, akkor is ha vannak furcsaságaim. Nem vagyunk egyformák és ez így van rendjén.
2022. márc. 27. 23:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Normális": amit az átlagtól nem/kevéssé tér el. (Avagy a Gauss görbe közepén vagy) Mivel 10000 féle tulajdonság van, senki nem lehet minden tulajdonságában normális.


Amúgy nincs új a nap alatt. Szinte biztos, hogy sok sok ember pont ugyazzal a problémával küzd, mint te.

2022. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azzal fenyegetni valakit, hogy nem normális, azt a félelmet fogja kelteni benne hogy a társadalom - mint kívülállót - ki fogja taszítani. Az ember ösztönösen be akar illeszkedni.

Csakhogy aki aggódik amiatt, hogy nem fogják szeretni, az általában nem az, aki fütyülni szokott a társadalmi együttélés szabályaira :)

2022. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor a járvány idején este felszállt valaki az üres távolsági buszra, leült melléd és produkálta magát miközben kormányrendelet volt arról hogy tartsuk a távolságot.
2022. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. Na ez azért durva
2022. márc. 28. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!