Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért ragaszkodnak...

Az emberek miért ragaszkodnak annyira dolgokhoz, ha úgyis meghalunk? A sírba nem viszünk magunkkal semmit.

Figyelt kérdés

Pénz, barátok, család. Ezeket nem visszük magunkkal a koporsóba, akkor meg minek az egész hajcihő? Hamu lesz belőlünk.

Valaki egész életen át halmozza a pénzt, határ a csillagos ég. A fene nagy luxus kell? Minek? Mindenki ugyanoda kerül.



2022. márc. 29. 12:03
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
79%

Jobb ez igy, hogy kibeszelted magadbol, es latsz mas nezopontot is, nem csak a sajatodat, elgondolkodtat, cselekvesre osztonoz….valtozasra.


Lehet neked ez kellett most a valtozashoz

2022. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
61%
Akkor szerinted hogy kéne élni, én nem értem? Feküdjünk ki az árokpartra, együk, ami arra jön, oszt jóvan?
2022. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kérdés, akkor kb depresszió minimum vagy valami hasonló dolog lehet az oka a dolognak.
2022. márc. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
22%
Már csak az öröklés miatt is megéri, mert logikusan a következő generációnak sokkal könnyebb lesz és ez a cél, ha a ragaszkodásra adott dolog egy szép ház.
2022. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
51%
Mert ha már kaptunk egy életet élvezzük ki. Mert egy életünk van. Ha meghalunk, akkor vége, ennyi. A nagy büdös semmi, pont, mint születésünk előtt. Rohadó hús leszünk, annyi a különbség. Nekem pl. sajnos volt már nem egyszer öngyilkos késztetéseim. De mindig győzött az, hogy úgyis meghalunk egyszer. Akkor miért siessem el. Lehet egyszer jobb lesz, vagyis igyekszem jobbá tenni az életemet. Te meg csak vegetálj ahelyett, hogy megpróbálnád legalább egy kicsit is élvezni.
2022. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert szeretem magam jól érezni, amíg élek - és nekem az egyik része ennek a dolognak az, hogy olyan dolgokkal veszem magam körül, amik tetszenek. Attól még, hogy tudom, hogy vége lesz, nem akarok és nem is fogok egy ilyen búvalb...ott "minden mindegy" katatón állapotba kerülni.
2022. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!