Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lànyok/Nők ti elfogadnàtok...

Lànyok/Nők ti elfogadnàtok egy idegentől egy cserepes viràgot ha felajànlanà?

Figyelt kérdés
Segitettèl neki,ès ő meg szeretnè köszönni egy viràggal,hogyan reagàlnàl?
2022. márc. 29. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Általában csokit szoktam kapni segítségért cserébe, de virágnak is örülök, egyébként nem szoktam elvárni semmit, nem azért segítek.
2022. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem fogadok el senkitől semmit.
2022. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

2


Hogy lehet valaki ennyire önérzetes? :D

2022. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Bárkitől elfogadok bármi ilyesmit, főleg ha köszönetként adja.


Több diákot korrepetáltam (velem egyidőseket, párszor idősebbeket), akikkel lazábban vettem az anyagiakat, volt egy megbeszélt órabér, de sokszor nem kértem semmit, mert nem akartam, amíg nem sikerül neki az adott vizsga vagy épp leragadtam valamelyik feladatnál és utólag küldtem neki extra anyagokat stb és sokszor kaptam a megbeszéltek mellé virágot vagy csokit, vásárlási utalványt is emiatt. Nincs ezzel semmi baj, én is szeretek adni, nem esne jól, ha nem fogadná el az, akinek hálás vagyok valamiért...


A baj azzal van, mikor valaki célzásnak szán egy ajándékot és vár valamit cserébe. Szándékosan nem értem az ilyesfajta célzásokat, kedvesen elfogadom ugyanúgy az adott dolgot, de aki ezzel akar manipulálni/lefizetni, annak az a büntetése, hogy nem kap cserébe semmit.

2022. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
imadom a novenyeket, ughogy en elfogadnam. de adni csak akkor adnam, ha tudom hogy orulne neki
2022. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok nemet mondani kb. senkinek, úgyhogy valószínűleg igen, de utána átadnám olyan ismerősnek, akinek kertje van, hogy ültesse el, mert itthon szétszednék a macskák.
2022. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!