Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma sík ideg vagyok...hogy...

Ma sík ideg vagyok...hogy nyugodjak meg? Másnak hogy telt a napja?

Figyelt kérdés

Játszottam egy játékkal, és volt egy küldetés ahol egy narkolepsziás köcsög törpöt kellet elvinni valahova (witcher 3) na alapból idegbeteg lettem...aztán a telefonom olyan szavakat akar használni mindig (most is) amik nem is léteznek...legszivesebben földhöz b..ám.


Okés elegem lett mondom elmegyek vezetni talán lenyugszok, 20 al ment előttem szerintem direkt 3 kocsi is, parkolni nem tudnak az út közepén állnak meg a dohány boltnál kb szájba vernék mindenkit ott tartottam.


Elmentem egy helyre ahol rám akadt egy ri.anc hogy van e barátnőm, megmondtam hogy nincs nem is kell, erre "és a fiúk érdekelnek" ő is felb.ott.


Egésznap tiszta ideg vagyok a legkisebb dologra is, pedig nyugtatót is vettem be...fekszek az ágyon aludni nem tudok, egyszerűen sík ideg vagyok még elegem van mindenből.


Hogy nyugodjak le? Nektek is vannak ilyen rossz napjaitok?


2022. márc. 29. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
mondjuk a prediktív szövegbevitelt kikapcsolhatnád a telón. meg eldönthetnéd, hogy a lányok vagy a fiúk vagy a törpék.
2022. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szedjél hangyát!
2022. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Növeld a nyugtató mennyiségét vagy menj zárt osztályra lenyugodni egy fél évre. Mindenki jobban jár.
2022. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj ki futni/kocogni 1-2 orat. Heti 3x es teljesen laza nyugodt leszel. Vagy akar heti 5x 45 perc.


Lehet tok lassu futas is,csak menj. Szep ido van nagyon. Oltozz retegesen,vizet vigyel magaddal.m eg esetleg radiot vagy vmi zenet ado eszkozt.


Nyugtatot meg hagyd el. A kocogas teljesenlenyugtat. Ezert ez a legkedveltebb sport egesz Budapesten!!!

2022. márc. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én épp itthon rohadok mert elkaptam a covidot (vagy a covid kapott el engem), ráadásul próbaidős vagyok a cégnél és a 75%-os táppénztől sem vagyok boldog.


Emellett lázam van, nem érzem a szagokat és mindenem fáj.


Szóval jha, vannak ilyen napok.

2022. márc. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell olyan játékkal játszani, ami ilyesmit vált ki belőled.

A telefonodat meg megtanulhatnád használni.

2022. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!