Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől voltál ma ideges, és...

Mitől voltál ma ideges, és szerinted mitől ideges a többi ember?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megint,késett a vonat túlóráztam 17-órára már otthon kelet volna már lennem de így 18-ra értem haza.

Sokan bosszankodtak,hogy 2021 van és még mindég késnek a vonatok . Se hó,se zivatar,se egy mondat hogy miért ?.

2021. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Attól vagyok most nagyon ideges, hogy holnap reggel vizsgám lesz, de az anyag kb. 20%-át még el se olvastam, a többi részét is csak egyszer. Könnyű tárgy, de pont azért lenne ciki, ha nem sikerülne legalább négyesre. :/


(Tegnap is vizsgáztam, a holnapi jóval később lett volna eredetileg, csak az oktató átrakta, mert a szaktársaim többsége kérte tőle...)


Úgyhogy most egy ötperces szünet után nyomom tovább a tanulást, majd éjfél körül talán tudok aludni pár órát ha jól haladok.

2021. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Munkahelyi krva sok feszkó miatt
2021. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére ma nem.

Sok ember kb a semmitől is idegroncs tud lenni.

2021. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiderült hogy időpontot kellett volna kérni egy hivatalos ügy elintézéséhez, úgyhogy hiába mentem.

A többi ember általában a vírushisztéria és a pénzhiány miatt aggódik tudat alatt, még akkor is ha ezt nem vallják be.

2021. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lett túl jó az egyik zh-m. Ma tudtam meg az eredményét. Így éppen kettes lennék. Javíthatok, úgy akár 4-es is lehetek, sőt, ha még vizsgázok is, akár 5-ös is, de ha bukom a javítót bukom a tárgyat és 6 kredit.

A nap többi része jó volt, nem idegeskedtem sokat azért.

Vizsgaidőszak van, mindenki amiatt ideges. Vagy az érettségi miatt. Aki egyik miatt sem, annak ott a covid, munka, pénz, szociális élet, stb.

2021. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Ma pont egy olyan napom volt, ami egész jó hangulatban és pozitívan telt. Talán csak délután idegeskedtem valamennyit, mikor nagyon lassan haladt a buszom, én pedig már szerettem volna otthon lenni.
2021. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmegy a kocsog b.zi és majdnem nekem jön, nem képes arréb menni csak megy mint egy tank rohadna meg!!
2021. máj. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!