Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajja az olyan embernek...

Mi bajja az olyan embernek aki bármibe belekezd de az első kudarc után feladja?

Figyelt kérdés
gyenge jellem vagy lusta esetleg mentális beteg vagy mi baja miért nem kitartóbb?
2022. márc. 29. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromban sokmindent feladtam, mert nem kötött le, nem érdekelt, nem voltam jó benne, ami érdekelt, azt nem adtam fel, de mivel sok olyat feladtam, amit mások jelöltek ki nekem, ezért én is megkaptam, hogy nem vagyok kitartó. Viszont felnőttként, amikor kényszerből kellett alkalmazkodnom a változáshoz, mindig talpra tudtam állni, valahogy kialakult bennem, hogy hasznomra fordítsam a kudarcot, és ne tudjon legyőzni.
2022. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Nem találja hasznát, értelmét a dolgoknak.
2022. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%

Nem olyan fontos neki, mint hogy akármennyi nehézségen átmenjen érte. Csak simán nem éri meg neki a küzdést.


*mi baja (!)

2022. márc. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!