Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Esélytelen hogy bármi érzelmet...

Esélytelen hogy bármi érzelmet is várjak tőle?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt még a férfival csak kavarunk, ez leginkább ő miatta van...tudom hogy sokat csalódott mert rengeteg csaja volt.


De konkrétan érztem hogy ő semmi fajta érzelmet nem érez irántam, de még a világ felé sem...soha nem nevet semmin, halál komoly, csak akkor beszél ha muszáj, nem viccelődik semmi...ha meg bántom még csak el sem érzékenyül.



Zavart és rákérdeztem hogy amúgy mi a baja (nem ilyen szépen) és ezt mondta "sem feléd sem senki felé nincsenek érzéseim nem tudom miért, és nem is érdekel, ha nem vagyok neked megfelelő nyugodtan keress mást, egyedül is boldogulok" teljesen nyugodtan mint egy pszichopata de tényleg.


Nagyon ideges lettem megkérdezem hogy akkor most kidobsz? Erre ő ugyan olyan arcal "igen bocs most megyek dolgok van szia"


Közben tudom hogy semmi dolga nincs...szóval elküldtem a p..ba amire szintén nem reagált semmit.


Egyébként drog függő volt lehet ez miatt ilyen? Vagy szimplán ennyire nem érdekeltem? Volt már valaki ilyen emberrel?


Az a legrosszabb hogy ilyen hideg volt velem és bosszút akarok állni, de közben sajnálom is, és ezért meg magamra is ideges vagyok...hagyjam inkább?


2022. márc. 29. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A rendes srácok meg egyenek zabot.
2022. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy bosszút akarsz állni, mi ez a dedó itt az oldalon? Igen, hagyjad inkább békén. Kíméld meg magadtól.
2022. márc. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem rajong érted vki, te megbosszulnád? Micsoda prosztó csaj, nem csoda, hogy nem kellesz neki.
2022. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz te bosszút állni? Nem is vagytok együtt.Itt inkább veled van a baj,már megbocsáss...Hagyd békén a fazont,ha nem tudod elfogadni,hogy ilyen.Sem sajnálni,sem bosszút állni nem kell.És inkább annak örülj,hogy ennyire érzelemmentes...
2022. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!