Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek nincs tehetsége a...

Akinek nincs tehetsége a matekhoz, annak lényegében esélytelen piacképes egyetemi képzést elvégeznie?

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 13:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2020. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
56%
Nincs tehetségem a matekhoz, de kiválóan tudom azonnal fejben több oldalról a nyereséget kiszámolni:D
2020. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Tudnátok mondani egy két képzést, amihez nem kell matek? Vagy csak nagyon nagyon minimális :)
2020. aug. 14. 13:40
 4/34 anonim ***** válasza:
42%
Dehogyis. Orvosi, jogi szakok? De még a legtöbb gazdasági/business szak is elvégezhető elegendő tanulással.
2020. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen hülye vagyok a matekhoz, mégis gond nélkül elvégeztem a jogot, ahol fél év (nevetséges) statisztikát leszámítva semmiféle matematikatudásra nincs szükség.
2020. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Orvosi :DD


Kémiához, biofizikához azért gondolom kell matek/matekhoz kapcsolódó logika :)



Gazdasági szakot próbáltam már, már kezdetben is nehéznek találtam a matekot, szóval inkább otthagytam egyből.



Sajnos nincs ügyvéd a családban, hogy eltudjon helyezni, szóval ezek is kilőve.


Jah, és már fiatal se vagyok, szóval nem vág annyira az agyam, + időm sincs 6-7 éveket egyetemen eltölteni.


26F

2020. aug. 14. 13:44
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
Előre is szólhattál volna, hogy mindenre találsz kifogást.
2020. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
54%

Látom, sok a kifogás. :)


Nekem sem volt ügyvéd a családban, így nem is "helyezett el" senki, mégis sikerült. De persze nem azt mondom, hogy te is legyél ügyvéd, de ne a kifogásokat keresd.


Egymillió dolgot lehet csinálni, amihez nem kell magas szintű matematika. Nyilván ne csillagásznak menj...


Két-három számot meg azért csak össze tudsz adni, mert ennyi azért mindenhova kell.

2020. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
21%

Ha semmihez nincsen tehetséged, akkor menjél tanárképzőbe.

Oda pont olyanok mennek (többnyire).

2020. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
28%
Magán tanár nem jöhet szóba?
2020. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!