Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tanácsolsz?

Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elmondanám a baráti történetem. Jelenleg 22 éves vagyok F, Van egy lány barátom aki 20 éves. 2018-ban lettünk barátok. Én 18 éves voltam. Ő 16. Nagyon sok mindent meg beszéltünk egymással. Jó barátok vagyunk hiába hogy ő lány Én meg fiú. Mindent megtudunk beszélni nevetünk stb.... aztán 2020 körül.eljartunk kajálni. Járunk most is..de furcsállom hogy mostanában csak akkor találkozik velem ha viszem kajálni.. ha kajalason kívül akarok.vele találkozni mindig van valami kifogása. Ha.azonban kajálni viszem mindjárt rá ér. Ez furcsa. Jó lenne valamivel megfizetne adná valamit cserébe. Szerintetek mit mondjak neki? VAGY mit kérjek tolle cserébe?
2022. márc. 30. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán meg lehetett volna beszélni, hogy vagy mindenki fizesse a saját részét vagy egyszer te, egyszer ő. Cserébe nem igazán kérhetsz semmit
2022. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Puncit esetleg ..
2022. márc. 30. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt semmiképpen. Barátok vagytok és te hívtad meg, nem tartozik semmivel. Ha nem akarod meghívni, az teljesen oké, de akkor beszéld meg vele, hogy fizessen ő is.
2022. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tehát arra kérnéd, hogy prostituálódjon az ételért?

Oké, hogy kanos vagy, de szerinted meddig lenne ezután a barátod?

Megjegyzem:ilyesmit barát nem kér.


Egy barát segít költözni, főz kaját, és patikába megy, amikor beteg vagy.

Esetleg barátság mértékétől függően meg lehet kérni, hogy képességei szerint megjavítson dolgokat. Ha pl. tud varrni, akkor kérheted, hogy hajtsa fel a nadrágod szárát, vagy ha jól tud hajat vágni, spórolhatsz a fodrásszal, levágja a hajadat ő.


Kérheted, hogy fizesse mindenki a maga kajáját, és ezt jelezd előre, nehogy pénz nélkül induljon el.


De szexuális szolgáltatást kérni főleg egy baráttól...!

Nem, azt nem kérheted.

Az lenne a barátságotok utolsó napja.

Jogosan.

2022. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!