Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt mondja haverom ,hogy...

Azt mondja haverom ,hogy nekem ilyen laza amerikai, fiatalos, lendületes stilusom van, nem olyan vagyok mint aki karót nyelt, jó ez Magyarországon vagy inkább elitélik az ilyen stilust?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert itt tényleg a legtöbb ember ilyen feszengö, nem laza, hanem inkább kényszeres,összeszoritom a fogam mentalitású.

2022. márc. 31. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez jó :) Mondjuk ha elég beszűkült látókörű társaságban vagy akkor ott gond lehet
2022. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A haverod valami amcsib*zi lehet, ha azt hiszi, hogy csak az amcsik lehetnek ilyenek.
2022. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es próbálok nem olyan társaságba keveredni. 2-es nem amcsibxzi a haverom, csak ott több ilyen ember van.
2022. márc. 31. 21:49
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Pacsi, nekem szzimpik az ilyen személyek, tanulhatnék tőlük, mert valóban sok esetben a könnyedebb stílus előrébb visz, mint a karót nyelt.
2022. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mehetsz amerikába akkor, mit keresel itt?
2022. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem szimpi vagy. En is hasonlo vagyok sok mindenben.

N

2022. ápr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, én abszolút nem vagyok karótnyelt, de az ilyen tipikus amerikai habitustól kiráz a hideg.
2022. ápr. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebből csak annyi látszik hogy a haverod még az életben nem látott amerikait...
2022. ápr. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincsen amerikai stilus.
2022. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!