Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire furcsa ha valakinek...

Mennyire furcsa ha valakinek nincs közösségi oldala?

Figyelt kérdés

Nekem nincsen. Nincsenek barátaim, nem történik velem semmi izgalmas. Szánalmas lenne a semmit kitenni, így nincs és nem is volt közösségi oldalam, azt se tudom hogy müködnek.

Mennyire furcsa ez? Mit gondolnátok rólam?


2022. ápr. 1. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmi furcsaság nincs abban ha valakinek nincs.Nem kötelező és hidd el nem veszítessz vele semmit.Nekem van de nem használom mert egyáltalán nem érdekel ki mit rak ki és hol pózol :D Ez akkor volt menő mikor bejött ez a közösségi dolog de már lejárt lemez.Beszélgetésre jó de ennyi.

Sokan kiraknak minden szrt aminek értelme 0.Whatsapp-et használom és ott privát beszélgetéseket folytatok és nincs ez a buta pózolás és dicsekvés hogy ki hol volt és mit csinált.Nekem volt pár szép élményem covid előtt de már nem postoltam ki mert nem láttam értelmét.Elküldtem privátban pár képet az ismerőseimnek és ennyi.Már több mint 1 éve fb-ra be se léptem.

Főleg mióta van ez a meta baromság :D

2022. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne furcsa.

Nekem is csak azért van, mert a gyerekeim óvodába és iskolába járnak, és mindegyiknek van FB-s csoportja, sok információt ott oszt meg az óvónő, tanítónő. Tehát nekünk nélkülözhetetlen. De másra alig használom, semmilyen fénykép, még profilkép sincs kirakva rólam. Egyszerűen nem érdekel.

2022. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa. Mondjuk szerintem abban sincs semmi szánalmas, ha van profilod de nem osztasz meg dolgokat. Kapcsolattartáshoz praktikus tud lenni.
2022. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Mivel sehol nem vagy fent, nem ismer senki, azt se tudják hogy létezel, mi a frászt gondolnának mégis rólad akkor? ¯\_(ツ)_/¯
2022. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs !53F
2022. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem osztok meg szinte semmit, profilképemet is 2 évente ha változtatom. Csak a messenger miatt van facebookom, ott tartom a kapcsolatot sok barátommal,családommal (más városban élünk és képeket könnyú így megosztani velük stb). Főnököm is simán inkább messengeren ír pl beosztással kapcsolatban, mint hogy felhívjon, szintúgy munkatársakkal pl beosztást folyamat messengeren küldjük egymásnak.

Instagram a sok macskás, kutyás és állatos videók miatt van, plusz művészet miatt (rengeteg művészt követek ott és ámulok a műveiken, fotókon stb plusz szeretem a DIY trükköket). Annyira embereket nem is követek ott.

Nem hinném hogy bárkinek is lenne véleménye arról, hogy egy ember mit oszt meg és mit nem. Van több ismerősöm, akinek nincs profilképe, nincs kirakva semmi, csak messengeren beszélget azzal, akiket ismer. Sose érdekelt különösebben.

Sőt. Rengeteg ismerősnél (pl olt osztálytárs) beállítottam már, hogy ne lássam miket osztanak meg, mert egyáltalán nem érdekelt a 100ezredik kép a gyerekéről vagy éppen önmagáról.

Te döntésed egyébként, minden közösségi oldalt lehet hasznosan is használni, nem csak rossz oldala van.

2022. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért furcsa, mert alapvetően lehet pozitívan is használni.


ÉN követni senkit nem követek, 1-2 ismerős érdekel azoknak célirányosan ránének a profiljára. Azt is azért, mert látom, hogy a közös programunkról tett ki képet :D


Amúgy meg kvázi egy jó hírolvasó és rengeteg eseményről ott lehet értesülni, ha érdekel bármilyen hobbi mondjuk. Például rendszeresen látok ott szervezett túrákat, teljesítménytúrákat, stb.

2022. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!