Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire furcsa, ha csak...

Girlll3 kérdése:

Mennyire furcsa, ha csak látásból ismerek kollégákat és nem közvetlenül, de tudom a nevüket és bejelölöm őket a facebookon?

Figyelt kérdés
Eléggé keveset mozdulok ki az irodából, de szeretnék több embert megismerni és csak emiatt gondoltam a jelölést. Attól tartok sose lesznek jó ismerőseim, akikkel néha ki tudok mozdulni, de azt se akarom, hogy furcsának tűnjek. Mennyi idő után szoktatok jelölni és kiket? Tudom, van, akinek vagy 2000 ismerőse van, de az meg nekem fura már.

2021. máj. 4. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Bejelölheted, de a problémád nem oldja meg (,, de szeretnék több embert megismerni és").


Engem jelölt be olyan akivel csak köszöntem munkahelyen, visszajelöltem, azóta sem írt ő sem , én sem.. Szerintem nem furcsa maga a jelölés, lesz +1 ismerősöd facebookon, ennyi.


Ha barátkozni szeretnél, hogy legyen kivel kimozdulnod szerintem ez a jelölgetés dolog nem fog segíteni, élőben kéne. Szünetekben menj ki az irodából, próbálj beszélgetni. Sok sikert!

2021. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Furának nem annyir afura, de nálam pl. nem jönne be. Csak azokat jelölöm vissza, akit valóban ismerek. Kollégát meg még olyat sem, egy korábbi rossz tapasztalat alapján. Erősen megválogatom az ismerősimet, idegennek esélye sincs beférkőzni közéjük.
2021. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nalunk eloszor az iwiw terjedt el, es az ujdonsag varazsa volt, meg nem osztottunk meg rajta tartalmakat. Akkor az emberek tobbsege boldogan jelolt be mindenkit, es szamolta, mennyinel tart.

Ma mar ez nagyon megvaltozott. Persze embere valogatja, de szerintem egy irodai kozeg atlagaban mar nem szeretik a tulajdonkeppen nem is ismerosoket gyujtogetni.

Csak akkor tegyed, ha nem frusztral, ha nem jelol valaki vissza.

2021. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!