Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertáltként hogyan lehet...

Introvertáltként hogyan lehet bulizni?

Figyelt kérdés

Már többször is próbálkoztam a bulizással, alapvetően lenne is kedvem bulizni, csak valahogy mégsem úgy sül el az egész, ahogy elterveztem. Ma este egy buliba vagyunk hivatalosak a párommal, ő nagyon extrovertált, imádja ezeket, ráadásul ahova megyünk, ott még nem is ismerek senkit, a barátom meg nyilván az emberek nagyon nagy részét.

Hogyan tudnám ezt az egész élményt kellemesebbé tenni magam számára?


2022. ápr. 1. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ez mennyire hasznos, de nekem az vált be hogy nem járok vadidegenek közé extrovertált társaságban. :D

Leginkább házibulikba járok ismerősökhöz, ha van ott 1-2 új arc akkor se érzem magam úgy körbevéve idegenekkel, így sokkal komfortosabban érzem magam.

2022. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

"Introvertáltként hogyan lehet bulizni?"


Felbontasz otthon valami jó pezsgőt, vagy bort, mellette csokit zabálsz és valami agyfárasztó sorozatot nézel.

2022. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tudom mondani mint az egyes. Ismeretlenek koze nem megyek bulizni, sosem erzem jol magam. Mindig baratokkal, vagy baratokhoz
2022. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én introvertáltként inkább barátaimmal szeretek menni inni, vagy bulizni. Minél több az ismeretlen annál kevésbé érzem komfortosan magam.
2022. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SIDLER22 ***** válasza:
78%
Kb sehogy. Tapasztalatból mondom, hogy introvertáltként egy zajos agresszív idegenekkel teli buli a legrosszabb. Házi bulik haverokkal nagyon jók és emlékezetesek tudnak lenni, de a sok idegennel teli bulikat tudatosan kerülöm. Haverok meg azért nem rendeznek annyit, hogy ez rendszeres legyen.
2022. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen volt?
2022. ápr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!