Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy csík alakú seb az...

Van egy csík alakú seb az arcomon, lányok tuteket ez mennyire folyásol be párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés
Engem eléggé zavar, bár már teljesen befort meg minden, de ez örökké így fog maradni.

2020. febr. 14. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Engem jobban "folyásolna be" hogy nem vagy valami okos.
2020. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vagyok lány de engem is az folyásolna jobban be amit az első írt.
2020. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

#1, most ez mi volt??? egy r-rel irta, hogy beforrt, na és, én is van hogy elgépelek dolgokat, akkor is, ha amúgy helyesen irnám...


Kérdező! Őszinte jó szándékkal javaslom, hogy mutass képet, mert egyáltalán nem mindegy, hogy hol van, és hogy néz ki...

Lehet hogy taszitó, és lehet szexi is, azon múlik, hol van

2020. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

#3

Nincs ilyen szó hogy "folyásol be"

2020. febr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%

eltéved - merre téved el?

megkötöz - hogyan kötöz meg?

visszakap - kitől kap vissza?

átitat - hogyan itat át?

összezavar - mivel zavar össze?


a befolyásol is egy igekötős ige. Szóval nyelvtanilag igenis, hogy van. Elvileg pont, hogy a hogyan befolyásol nem helyes, de mindenesetre kivételt képez...


Nem a kérdező az egyetlen, aki igy is használja, nem csak egyben. Ettől még nem buta.

2020. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Elválaszthatatlan igekötő
2020. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2020. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

#5:

Az apukája vagy, hogy ennyire véded? 😃

2020. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
na, ilyet például mi még fix, hogy nem tanultunk anno. A nyelvtani szabályok is folyamatosan változnak. Attól, hogy valaki még másképpen tanulta, még akkor sem hülye.
2020. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

Nem #8, csak úgy gondolom, hogy nagyon felszines dolog valakit a helyesirása alapján megitélni. Pl. Mi van, ha diszlexiás, vagy diszgráfiás? Vagy mi van, ha önhibáján kivül nem tudott iskolába járni (pl. mozgáskorlátozott)? Ebbe ugye nem godolt bele, aki kvázi lehülyézte?


Rosszindulatúan itélkezni, és pálcát törni a "semmi" alapján egy ismeretlen feje fölött, szerintem sokkal nagyobb ostobaságra vall, mint egy rosszul leirt igekötő...

2020. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!