Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a párotok horkol, hogy...

Ha a párotok horkol, hogy kezelitek ezt a kérdést, mit csináltok?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 11:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Aki nemcsak alkalmankent horkol, annal a kulon szoba, vagy a hazastars teljes tonkremenese.
2022. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Külön szoba.
2022. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

Sok esetben ha hasra fordítod akkor nem horkol.

Vagy tiltsd meg neki, hogy lefekvés előtt igyon alkoholt.

Napközben azaz elalvás előtt (5 -6 órával) sétáljatok egy jót(friss levegőn).

Ha ezek a dolgok egyike sem kivitelezhető akkor vagy különszoba, orvos vagy vegyetek egy horkolásgátló gépezetet:


Itt tudsz olyan kütyüt venni, de ilyet ajándékba nem illik adni, szóval csak úgy add a párodnak, s tedd hozzá, hogy éjszaka nem tudsz tőle aludni, kipihenni magad és azért van erre szükség.

Nem kell kényeskedni, kimondod neki és tesztel a saját érdekedben egy lépést előre életedben talán előszór.


[link]

2022. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Átmegyek másik szobába. Sajnos, kell egy fél óra, míg újra elalszom, de ez van. Borzasztóan zavar, hogy minden éjszaka erre ébredek kb ugyanabban at időpontban, az éjszaka közepén.
2022. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Nálunk én vagyok a horkesz, és itt csak a csesztetés volt, csak arra voltam kíváncsi, a szenvedő fél mit tehet, ő mit tehetett volna.
2022. máj. 25. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!