Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan kezelitek ha részege...

Ti hogyan kezelitek ha részegen hülyeségeket csináltok?

Figyelt kérdés
Én mindig szégyellem magam,mert ha iszogatok egy buliban jövök-megyek és elfelejtem hogy nem kéne többet inni,automatikusan iszom,és volt egy pár alkalom hogy késő volt mire észbe kaptam és nagyon csúnyán viselkedek olyankor. Úgy értem beszólogatok emberekenek,agresszívebb vagyok,ideges,hangos. Nagyon utálom. Próbálom mindig kikerülni hogy ne igyak,de van hogy becsúszik egy ilyen alkalom. Ilyenkor ti hogy kezelitek ezt?

2019. máj. 12. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Velem ugyan nagyon ritkán fordul elő, de megesik néha.

Én baromi egyszerűen szoktam kezelni. Másnap, amikor kinózanodtam, megkérdezem az érintetteket, hogy nem voltam-e túl hülye, illetve elnézést kérek a dolog miatt, ha valakinek a lelkébe gázoltam. És természetesen vállalom a következményeket, a felelősséget. Pl ha valaki emiatt elpártol tőlem vagy rossz lesz a véleménye.


Egyszer céges bulin basztam be de ordenáré módon. Ott is ez volt. Másnap reggelinél a szállodában kiálltam a többiek elé és megmondtam, hogy sajnálom, ha bárkivel sertőn vagy hülyén viselkedtem volna, nem állt szándékomban és természetesen vállalom a felelősséget azért, amiért berúgtam.

Az intelligensebbje megértette, elengedte, páran rugóztak rajta hetekig, még az engem leitató közvetlen főnököm is. Neki meg annyit mondtam, hogy egyszer már elnézést kértem, ha úgy gondolja, hogy ez az egy alkalom végérvényesen összeférhetetlenné tesz engemet a kollektívával, akkor távolítson el vagy szankcionáljon, mindennek állok elébe, de azt teljesen feleslegesnek és értelmetlennek tartom, hogy örökké úgymond meg van emlegetve.

2019. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Még annyit, első vagyok, hogy pont a szégyen az, ami sebezhetővé teszi az embert az olyanokkal szemben, akik "fogást akarnak találni" az emberen. Szégyenérzet nélkül is lehet korrekten felelősséget vállalni.
2019. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem iszom olyanokkal, akik nem ismernek, nem tudják, hogy tudok hülye lenni és komolyan vesznek olyankor. Erre való a törzshely.
2019. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam picit komplikáltabb a helyzet mert szeretek szittyózni. A legutolsó ilyen alkalom pár hónapja volt. Sikerült olyan állat módon berúgni, hogy egy idegen országban keltem atom részegen, és azt hittem a házam előtt lévő parkban vagyok. Azután picit elgondolkodtam, de elmúlt... Amúgy ha szégyent nem is érzek, de engem is néha bánt, hogy irtó nagy kukifej tudok lenni részegen.
2019. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Ezt ne fogd az alkoholra!

Szerinted mi miatt lehet, hogy Te részegen agresszív, ideges és hangos vagy, míg mások viccesre isszák magukat?

Van benned egy nagy adag belső düh, stressz, feszültség, amit elfojtasz, és ami részegen utat tör magának. Ezt kellene megtalálnod és megoldanod!

2019. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hála az égnek, én ittasan inkább beszélgetős, oldott hangulatú, nevetgélős leszek. Meg van az a pont, amikor bealszok, leginkább emiatt szoktam szégyenkezni. Volt olyan, hogy elmentünk Budapestre koncertre, és mivel hajnalban indult vissza a vonat, beültünk a belvárosban egy bárba, és ott sikerült annyit innom, hogy elaludtam. Öröm az ürömben, hogy egy csajszi az is aludt a vállamon, így ketten röhögtünk egymáson, nem mindenki rajtam.


Nagyon ritkán azért csinálok ökörségeket, legutóbb céges bulin küldtem el a kisfőnököm a kva anyjába - szó szerint. Másnap megbeszéltük, hogy józanul is ez a véleményem róla, mindezek ellenére maradhattam, mert jó munkaerő vagyok. :D Annyi a lényeg, hogy többet nem akarnak meglátni céges bulikon. :DDDD

2019. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Szetencse, hogy zugivó vagyok.
2019. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*szerencsére.
2019. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Én egyszer bevallottam valakinek messengeren, hogy tetszik nekem... nagyon nem kellett volna!!@ Na ez mekkora gáz!
2019. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,érdekesek voltak a sztorijaitok :D Igen,5-ös,azzal tisztában vagyok amit mondasz,igazad is van. De nem mindig az állatot hozza ki belőlem,van hogy kedves,beszélgetős leszek. Inkább a hatásoktól függ amikkel ott részegen találkozok,mert ilyenkor sokkal hirtelenebbül és meggondolatlanul reagálok.
2019. máj. 13. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!