Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép lányok általában...

A szép lányok általában flegmák is?

Figyelt kérdés

Nyílván nem mind, de lehet összefüggés a kettő között?


Több flegma van a kimondottan szép lányok között, mint a kevésbé szépek között, nem?


Én így figyeltem meg… Rossz a megfigyelésem?


Ennek az lehet az oka, -már ha van benne igazság- hogy Ők a külsejük miatt teljesen másképpen szocializálódnak?



2022. ápr. 3. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nincs összefüggés.
2022. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sincs összefüggés. Viszont lehet arra gondolsz, hogy akinek több önbizalma van, az könnyebb szókimondó, és ha az önbizalmaddal minden rendben, akkor az azért a külsődre is hat. Bár ettől még senki nem lesz flegma.
2022. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Általában igen, mert a szebbekre a vén fasztól kezdve a normálatlan prolin át az aggszűzig minden elmebeteg nyomul (normális ember meg inkább marad a háttérben, mert gáznak érzi ezt a rámenősködést) és sok esetben nem tudnak távolságot tartani tőlük máshogy ezek a lányok, mint azzal, hogy már távolról bunkónak és kellemetlennek tűnnek, hogy még csak meg se próbálja ez a sok csicska.
2022. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Le lett pontozva az utolsó válaszoló, pedig igaza van. Nagyon sok suttyó van, akik napi szinten vigyorogva bámulnak, füttyögnek, dudálnak a kocsiból. Arról nem is beszélve mikor beszólogatnak
2022. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Én is úgy vettem észre hogy ez igaz...amelyik szép az legtöbbször tudja is magáról hogy az és nagyképű.
2022. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Aww szegény pára szép lányok, azok meg csakis elmebeteg pszichopaták lehetnek, akik náluk próbálkozni merészelnek és nem felelnek meg nekik...


Persze, bármit megtehetnek, mert bármit elnéznek nekik...

2022. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
En annak idejen, ami nem az egy kilo sminkes pothajas instas korszak, mikor mindenki nagyon szepnek tartott, olyan ocsmany beszolasokat, cicegest, bamulast viseltem el csak a haztol a metroig, hogy meg kellett tanulnom a semmibe meredve menni. Maskepp lehetetlen lett volna normalis eletet elnem. Aki ismert, akivel valamiert egymashoz szoltunk, az latta, hogy normalis, kedves vagyok. De egy elharito, tavolsagtarto poz kellett ahhoz, hogy egyedul vegigmenjek a varoson.
2022. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló, ölellek. Annyira a szívemből szóltál, mélyen egyet értek a gondolataiddal.
2022. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!