Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gàz megkèrdezni?Felajànlani.

Gàz megkèrdezni?Felajànlani.

Figyelt kérdés
Van egy ember, aki kilóg külsőre egy csoportból.Ezèrt sokan kinèzik. Ha segítenèk neki, hogy adnèk neki ruhàt, meg egyèbb dolgokat, ès ezt így felajànlanàm neki, az mennyire gàz? Szertnèm, hogy elfogadjàk, ès legyen önbizalma, ès kiàllàsa, mert amúgy rendes gyerek.
2022. ápr. 4. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint szegény, s szakadt ruhákban jár, vagy csak nem úgy öltözködik, mint ahogy a plázacicák elvárják?
2022. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szegèny csalàdból szàrmazik, hónapról hónapra èlnek
2022. ápr. 4. 10:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Fiú, ès a csoport is csak fiúkból àll
2022. ápr. 4. 10:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Csak arra figyelj, hogy úgy kérdezd meg, hogy ne sèrsd meg vele. Pl! Szia Csabi. Híztam pár kilót, van pár ruhám ami nem jó rám, gondoltam rád lehet jó lenne. Ha gondolod ugorj àt, és nézd meg. Neked adom szívesen.
2022. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vékony jég ez, mert érzékeny téma még akkor is ha amúgy a jószándék vezérel. Nem tudhatod, ő hogyan áll a szegénységéhezm lehet hogy szégyelli és akkor meg fog sértődni mert akaratlanul is támadásnak fogja venni - a gesztus emlékezteti a körülményeire. Ha megkérdezed tőle akkor is úgy tedd hogy ne tegyél utalást a ruhái állapotára, inkább add elő úgy hogy amiket odaadnál neki az neked már pl nem kell, kidobni sajnálod és úgy nézed egyeznek a méreteitek, így arra gondoltál, odaadod neki. Nyilván le fog esni neki amúgy hogy miért adod, de legalább nincs nyíltan kimondva. Tapasztalataim szerint a szegényebbek szívesebben fogadnak el sgítséget ha nincs nyíltan a szemükbe mondva.
2022. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, ezèrt sem tudom a mièrtjèt. Lenne mèg egy mód, hogy tudjak rajta segíteni, a kivitelezès kèrdèses lenne, de a magàn èletben nem biztos hogy làtszódna. Tehàt pl suliba nem tudnà hasznàlni. Ha èn, vagy valaki màs utcai ruhàt adna neki, azt màshol is tudnà hasznalni...
2022. ápr. 4. 10:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet kérdezni de számít hogyan teszed.

Én azt szoktam mondani, hogy kihíztam vagy első mosás alatt összement és már nem jó rám.

2022. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!