Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy mondanàd ezt a tulajdonsà...

Hogy mondanàd ezt a tulajdonsàgot?Meg lehet tanulni?

Figyelt kérdés

Mondok egy pèldàt:

Van egy terem, amiben van egy tanàr. Ès van 2 osztàly.A kèt osztàly között ellentèt van. A tanàr adhat osztàlyfőnôkit, vagy kiküldheti a diàkot a folyosóra.A tanàrnak az a cèlja, minèl kevesebb diàkot küldjön ki a terembő. A osztàly diàkja beleköt b osztàly diàkjàval, ès egy konfliktus alakul ki. A tanàr odamegy rendet tenni. A tanàr mögöt A osztàly màsik diàkja elkezd hangoskodni, hogy b osztàlyt büntesse meg. Milyen szemèlyisègű az a tanàr, aki a 3. gyereket, a puszta tenkintetèvel elcsendesíti.Tehàt elkezdenè mondani a gyerek, a tanàr rànèz ès abba hagyja a szövegelèst. Ez a tulajdonsàg tanulható? Illetve ehez kell e a tanàr diàk közötti különbsèg, mint a főnök alkalmazott között?


2022. ápr. 4. 12:45
 1/1 Metionin ***** válasza:
100%
Talán egyfajta tekintély, én azt mondanám az ilyen emberre, hogy tiszteletet parancsoló. Amúgy tanárként hasonló voltam/vagyok én is, pedig ránézésre nem rendelkezem olyan tulajdonságokkal, amik pl. a tiszteletet parancsoló kifejezést hallva megjelenik az ember szeme előtt. De gimis magyartanárom is ilyen volt, pedig egy halk szavú, törékeny nő.
2022. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!