Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most tényleg unalmas vagyok?

Most tényleg unalmas vagyok?

Figyelt kérdés

Számtalan alkalommal megkaptam már, hogy nincs bennem semmi szórakoztató. Nem szeretek bulizni járni mert az nekem unalmas. Néha iszok de nem sokat. Sokat tanulok, néha az iskolában szünetekben is, amit a barátaim mindig meg is jegyeznek, merthogy miért nem beszélgetek velük inkább. Nem annyira szeretek moziba járni, vagy kávézni, ilyesmi, mert ez nekem teher, inkább szeretek hazamenni és filmet nézni, vagy angol előadásokat hallgatni, esetleg teszteket oldani. Ma is hívtak a barátaim hogy menjek velük kicsit ki az egyik parkba beszélgetni meg inni egy kávét, de elutasítottam mert inkább a szüleimmel megyek egy tanulási módszerekről szóló előadásra.


Szerintetek ezek után unalmas vagyok?



2022. ápr. 4. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Igen.😎 Leírhatatlanul. 🙈
2022. ápr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Hát hallod...majdnem elaludtam miközben elolvastam az írásod :)
2022. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Bocs, de ja. Ezek alapján nagyon unalmas vagy.
2022. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem is az a fő baj, hogy unalmas vagy, hanem, hogy ennyire nem érdekel semmi a tanuláson kívül. Tanulni legalább szeretsz, vagy azt is csak azért csinálod, mert hasznos?
2022. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szeretek is, meg hasznos is
2022. ápr. 4. 20:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha azzal kapcsolatban, amit tanulsz lehet veled rendesen beszélgetni, van véleményed a világról, akkor nem vagy az, csak meg kell találnod a társaságot hozzá.
2022. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy unalmas. Te mas szemelyiseg vagy. Hamarosan nagyon sok penzt keresel vele,ha tanulasra forditod es jo szakmat valasztasz.


A felnottek vilagaban a Te gondolkodasmodod es erdeklodesed ambicionak hivjak!!!


N

2022. ápr. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagy unalmas, sőt. Szerintem az az unalmas, akit csak a bulik, meg a hülyeségek érdekelnek és semmi értelmes dologról nem lehet velük beszélgetni. Egyszerűen rossz társaságban mozogsz, inkább hasonlóan értelmes emberekkel kellene ismerkednek, akikkel te is megtalálod a közös hangot. Hidd el, ezzel a hozzáállással te többre fogod vinni, mint azok, akik téged leunalmasoztak, mert nem iszol.
2022. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy tök vicces, hogy az ismerősei kávézni és beszélgetni hívták ki a parkba és a kommentelők egy része szerint biztosan ostoba, bulizgatós tinikék.

Nekem ibkább értelmesnek tűnik ez a program. Teljesen rendben van.

2022. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyél rizst bundás hússal,és akkor lehetsz a haverom.
2022. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!