Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki úgy érzi,...

Van itt olyan, aki úgy érzi, jobban megérti egy barátjának/barátnőjének a párját, mint ők egymást?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akinek van felesége. Rengeteget veszekednek, beszélgetek velük együtt is, külön-külön is, ismerem már őket 3 éve. Persze együtt élve más lehet a helyzet, de mégis úgy érzem, én jobban meg tudnám érteni a nőt. A veszekedéseikben is többségben a srácot látom felelősebbnek, nem a veszekedés indításában, hanem annak kezelésében és elhárításában. Pedig elvileg elég alacsony az EQ-m, saját magamnak is bevallom, hogy nem úgy kezelem az érzelmeimet, ahogy egy normális embernek kéne. Lehet autista is vagyok enyhén, sokszor érzelemmentesen viselkedek az emberekkel és inkább távolságtartó vagyok. Velük persze már nem, de nagyon nyomasztó a kapcsolatuk az én szemszögemből, én egy ilyen párkapcsolatban egy napot sem bírnék ki. Természetesen semmi hátsó szándékom nincs, nekik is megmondnom hogy viselkedjenek már és szedjék össze magukat ilyen téren, mert az elején még érdekes meg viccesek voltak az egyes szituációk, de most már inkább idegesítő, unalmas, ha így folytatják nekem nincs kedvem ezt nézni tovább.
2022. ápr. 4. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Kívülállók mindig jobban megértik a másikat.
2022. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!