Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet rögtön a beszélge...

Hogyan lehet rögtön a beszélgetés elején belőni nagyjából a partnered intelligenciaszintjét, mit kell kérdezni tőle?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 23:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Hé, paraszt! melyik út megyen itt Budára?
2022. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Az intelligencia lényegben a logikus gondolkodás, de a hétköznapi beszélgetésből ez nem derül ki, illetve lehet, hogy homlokegyenest ellenkezik a te elveiddel, de attól még lehet logikus valaki. Szerintem inkább olyan kérdéseket érdemes föltenni, amik téged foglalkoztatnak, hogy az elveitek, világlátásotok, jövőről alkotott képetek azonos -e.
2022. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem tudod így felmérni. Hacsak nem mész oda hozzá egy IQ-teszttel.
2022. ápr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy ugyanazt gondoljuk a dolgokról, csak hogy megvan-e az illetőnél a logikus gondolkodás képessége.
2022. ápr. 5. 23:50
 5/19 A kérdező kommentje:
Nincs valami trükkös kérdés? Persze ne legyen direkt. Tehát ne találós kérdés, vagy ilyesmi :D Még arra gondoltam, hogy általában a jóindulatú és nyitott emberek intelligensek, tehát ezt kellene valahogy felmérni.
2022. ápr. 5. 23:53
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért ilyen fontos ez neked?

Ha nagyon nagy az eltérés, az úgyis kibukik, mert nemigen tudtok elbeszélgetni...

Egyébként meg mindegy.

2022. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#7 Akinek nagyon magas az IQ-ja pont hogy inkább zarkózott, introvertált, nem? Bár lehet ez is sztereotípia, amit ráhúztak.


Szerintem amúgy, ha jó megfigyelő, és jól látja az összefüggéseket, logikus kapcsolatokat azokban a dolgokban amiket megfigyel.

2022. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%
Kérdezd meg, hogy oltva van-e. Ha igen, akkor IQ=0.
2022. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg, kire szavazott.
2022. ápr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem a nyitottat, hogy érdeklik a világ dolgai, meg akár más emberek, emberek véleménye is, de nem feltétlen kell, hogy egy nagy smájlifész legyen ettől még az ember, és az extrovertáltat az ilyenekre szokták mondani.
2022. ápr. 6. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!