Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A manipulátor típusú emberek...

A manipulátor típusú emberek hogy tudnak így játszani?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem az új munkahelyemen valakivel. Ez a személy egy nő. Mivel sok tapasztalatom van már a manipulátorokkal kapcsolatban, szinte majdnem egyből kiszúrtam, hogy valami nem oké.


Az első napokban nyitott volt, érdeklődő és kedves. Egészen addig amíg nem alakult ki kicsit jobb kapcsolat köztünk. Szóval ez volt az első fázis amikor elhúzzák a mézes madzagot. Ekkor még nehezen látható, hogy manipulátor az illető vagy sem főleg ha nincs előtte informació róla.


2. fázis amikor elkezdődik a finom flört, ekkora már tesztelgeti hol a határ meddig mehet el, hogyan reagálok. Ez a megtörés fázis amikor azt várja el tőlem hogy mennyek utána és járjak a kedvében.

Ennél a pontnál már azért észre vehető hogy valami nincs rendben. Így nem mentem utána a munkahelyen, nem engedtem hogy manipulálni tudjon.


Itt van egy választó, mert ha ellenáll az ember akkor jön az erősebb manipulálás, ellenkező esetben bele esik a csapdába és őrlődhet hogy miért történik ez körülötte.


3. fázis:

Mivel az ellenállás sikeres volt így kezdett bekeményíteni. Mivel én tudtam a szándékot először az erősebb flörttel indított. Bejelölt facebookon, üzenetet írt, munka után én vittem haza és még több órát a kocsiban ültünk beszélgetni.


Mivel még ennél a pontnál sem tudta átvenni az irányítást fölöttem, tehát nem mentem utána éjjel nappal, munkahelyen nem próbáltam állandóan a társaságát keresni, bedurvult a dolog.


Velem nem annyira beszél, másokkal viszont jól elvan és nézi a reakciómat. Kíváncsi voltam hogy hol áll a dolog a fejében mert fogást nem tudott találni rajtam. Kérdeztem hogy munka utána jön-e velem haza. Aztmondta hogy majd meglátjuk és mosolygott, mintha azt üzenné hogy nála a labda és nekem várnom kell hogy az ő döntése alapján alakuljon minden.


Nem szólt a munka alatt vagy utána, hogy jön-e vagy sem hanem csak simán eltűnt.


Jó látni amikor a manipulátor leleplezi magát és egy olyannal áll szemben akivel nem tud tenni semmit sem, ráadásul még kétsége is van esve ezért feltűnősködik másokkal hogy minden jó minden oké.



2022. ápr. 6. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem inkább te tűnsz manipulátornak
2022. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A meglátásod jó, de én tudatosan használom ezt, soha nem kényszerítenék bárkit érzelmi sokkba. Más ez, mint amikor ez tudat alattiból ered és ösztönösen cselekszik manipulátorként.
2022. ápr. 6. 14:11
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Úgy, ahogy te. A leírtak szerint kiválóan manipuláltad a manipulációját.
2022. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

kiválóan manipuláltam a manipulációját? Ilyen komolyan létezik? :D

Én csak nem akartam játékszerré válni akit kedve szerint vehet elő bármikor. Fordított esetben ez teljesen más mivel én tudom kontrollálni és szabad mozgást adni neki. Nem korlátoznám.

2022. ápr. 6. 14:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezik. Őszintén mondom, nem akarlak manipulálni vele.
2022. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké várjuk meg mások véleményét is :D
2022. ápr. 6. 14:33
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Rögtön ledominál... :/
2022. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Amit leírtál az a játszma.

Ahogy észrevettem nagyából minden 9-10 pontos nő így működik.

Ezen kár meglepődni, max elfogadni lehet.

Megszokták, hogy mindenki őket akarja.

Viszont ha eljutottál a hazavivős fázisba.

Hogyan nem jutottàl el 1 csókig se?


Csak azert kerdezem mert en ha eljutok odáig hogy beül a kocsimba a nő, méghozzá rendszeresen és fel van építve vele a komfort is, akkor csók vagy akár le is szop.

2022. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Tipikus sznob példája.

Vár meg, mikor hibázik és jelentsd fel vagy zsarold.

2022. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mennyek?...
2022. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!