Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdjek a manipulátor...

Mihez kezdjek a manipulátor bátyámmal?

Figyelt kérdés
Most én kerültem nála terítékre, az utóbbi időben nagyon rám szállt. Először csak azzal indított, hogy biztos boldogtalan vagyok, mert ő úgy látja (?!), mondtam neki, hogy köszönöm az aggódását, de minden rendben, leszámítva egy-két hétköznapi apróbb problémát. De csak hajtotta a magáét, egyre felfújva a dolgot, és legutóbb már egyenesen azzal állt elő, hogy pszichiáterre lenne szükségem, de ezt nem is nekem mondta, hanem a barátaimat és a családtagokat kereste fel a hátam mögött ezzel a témával. Mondtam neki, hogy ez azon túl, hogy hülyeség, még durván etikátlan is tőle. Most még én vagyok a rossz, aki megbántotta őt! Mi a fenét lehet csinálni egy ilyen emberrel? Folyamatosan kavarja a sz-t a hátam mögött. Megszakítani nem tudom vele a kapcsolatot, hisz egy család vagyunk, bár ő már külön lakik. Most jönnek majd nyáron a családjával vendégségbe, és már előre félek tőle, hogy hogyan tudom majd élő beszédben kivédeni a manipulációs technikáit. Mert eddig írásban ez könnyebb volt, tudtam aludni rá egyet, lehiggadni, és úgy válaszolgatni. Ő az egész életet egy versenynek fogta fel mindig is, és nyerni akar, mindegy, milyen áron, és ezt el is éri, addig nem nyugszik. Most én kerültem az étlapjára.

2021. jún. 21. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit.
2021. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj rá mindent. Komolyan mondom. Ha látja, hogy ér valamit, amit csinál, akkor folytatni is fogja. Egyszerűen ne hasson meg amiket mond vagy tesz, kb nézd levegőnek. Hidd el, ez fogja a legjobban bisszantani ezt az idiótát (már bocsánat)
2021. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*bosszantani
2021. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom levegőnek nézni, csak ő meg "békülni" akar, meg nagy beszélgetéseket, pedig én nem haragszom rá, csak azt szeretném, ha békén hagyna. Ő 32f, én 18f.
2021. jún. 29. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Tökön kell rúgni, ahogy téged is kérdező. 😁
2021. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért? XD
2021. jún. 30. 00:48
 7/8 anonim ***** válasza:
12 év? az már konkrét generációs szakadék. amik az elmúlt 20 évben történtek nem csoda ha nem ért meg. Amúgy nem kockulsz sokat, mert lehet az az alapja...
2021. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kockulok túl sokat, de még ha ezt is hinné, akkor se a hátam mögött kellene kavarnia.
2021. júl. 15. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!