Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak negatív jellemnek...

Miért csak negatív jellemnek sorolják be sokan az érzelmi manipulátort?

Figyelt kérdés
Sok idő után rá kellett jönnöm, hogy én is az vagyok. Új társaságban már sokszor ezzel nyitok, hogy inkább szóljanak rám ha túl tolom, minthogy észre se veszem és csinálom. Nem tettem eddig se semmi rosszat, ami másnak árthat. Szimplán pár óra alatt letudom szűrni kinek milyen témát kell felhozni hogy megtudjon nekem nyilni és társai. Nagyon információéhes vagyok és szeretek mindenbe belekérdezni, akkoris ha mások ezt illetlennek tartják, de válaszolni se kötelező. Nem használnám csakúgy más ellen a legnagyobb baját, ha csak előtte nem ő ártott nekem, mégis a legtöbb vitánál előkerül érvnek, hogy "jó, de te manipulátor vagy" és már kezd unalmas lenni.
2021. okt. 16. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézz utána a manipulátor fogalmának

Ez inkább a túlbuzgó, kíváncsi, kissé tenyérbemászó amiről te írsz

2021. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!