Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek, milyen termékekkel...

Emberek, milyen termékekkel segítettetek már embertársaitokon, és mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy valaki kért tőletek valamit? Ha igen, mi miatt kérhette? Segítettetek rajta?

2022. ápr. 8. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Papírzsebkendő
2022. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatestvérem 10+ év után felhívott, hogy építkezik és segítsek neki téglát venni mert egy ilyen cégnél dolgozom könyvelőként. Sehogy sem értette.meg hogy én nem tudok neki kedvezményt adni, mert az árakat nem én határozom meg. Erre elküldött a fenébe és azóta sem hív. Nem törtem össze.
2022. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ez ide tartozik-e...

Kulfoldon elek, s egyik baratom ismerose elvesztette a munkajat. Vasaroltam neki egy szatyornyi alapanyagot fozeshez, h ne haljon ehen.

Aprosagban szoktam, vagy ha ruhaselejtezes van, akkor raszoruloknak adom.

2022. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy C típusú erőforrásnak odaadtam a nálam lévő nem túl sok pénzemet és a telefonomat, cserébe elrakta a kést.
2022. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Igen ilyet én is tapasztalok építőiparon belül, amikor keresnek a "te úgyis feléért megkapod" típusú emberek, akik nem értik meg, hogy sajnos nem kapom meg a feléért.
2022. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Papírzsepivel, tamponnal, fájdalomcsillapítóval sok embert kisegítettem már. :D


De általában kölcsön szoktam adni a dolgaimat, ha épp megvagyok nélküle. Például kerti grillt, létrát, sütőformákat gond nélkül, a régi mobilom is odaadtam egy barátomnak kölcsönbe, mikor kivégezte a sajátját.


A munkában nem vagyok ilyen megengedő. A szakmámban elég jellemző, hogy random emberek keresnek meg a világmegváltó ötleteikkel, amikhez már csak az én segítségem kellene. Úgy gondolom, aki nem tud magabiztosan kifizetni egy szakembert egy olyan projektre, ami már csak ennyin múlik, az nem biztos a saját sikerében. Ha te nem invesztálsz a saját vállalkozásodba, ötletedbe, az mindig egy intő jel.


Ellenben karitatív céllal ajánlottam már fel a munkám. :)

2022. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem valakinek egy teleszkópos ablaktisztítót. Máskor meg valakinek a vonatjegyét fizettem ki.
2022. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!