Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az amerikai gangsta rap-el...

Az amerikai gangsta rap-el általában azok az emberek tudnak azonosulni, akik magukat is nehéz körülmények között élnek, éltek?

Figyelt kérdés

Például itt van ez a gangsta rap dal:


[link]


Egy időben elterjedt volt, hogy egy keresztény nő egy YouTube videóban mennyire kiakadt erre a dalra.


A rapper azonban (aki a linkelt dalt énekli) bevédte a nőt. Valami olyasmit módja, hogy nem várja el, egy középosztálybeli fehér nőtől, hogy megértse ezt a dalt.


2022. ápr. 10. 10:56
 1/4 A kérdező kommentje:
*Valami olyasmit mondott
2022. ápr. 10. 10:58
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
80as iq alatt lehet ezekkel a fosokkal azonosulni.
2022. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

"hogy nem várja el, egy középosztálybeli fehér nőtől, hogy megértse ezt a dalt."

Ebben mi a bevédés? nem gondolod, hogy ez enyhén szólva lekezelően hangzik?

Na én ezért nem szeretem ezt a szubkultúrát, mert az ilyen előadók nagy része nagyon el van szállva magától, csak azért, mert a gettóból jött, és akkor azt képzeli, hogy ő ettől mekkora kemény mag.

2022. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3


Ha jól èrtem a linelt dalt a klipből, akkor arról van benne szó, hogy a nègerekkel szemben milyen igazságtalan az amerkai hatóság.


Ezt egy közèposztálybeli keresztèny nő hogyan èrthetnè meg? Őt nem vittèk be, nem vertèk meg az amerikai rendőrök.

2022. ápr. 10. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!