Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó körülmények ezek egy...

Jó körülmények ezek egy amerikai staffordshire terriernek?

Figyelt kérdés

90m2-es 1. emeleti lakás, első kutya lenne. reggel fél óra séta, munka után 1 óra futás, 2 óra játék és tanítás és este még 20 perc séta lenne. Sportos, jó kondiban lévő kutyának tartanám, nem hízlalnám fel dömpernek. Szocializálás, nevelés lenne. 2 macskám és egy nyulam van.

Régóta a kedvenc fajtám és nagyon szeretnék egyet :) Szerintem nagyon boldog lenne itt.


Akadály, hogy első kutyám lenne?



#kutya #kutyafajta #amstaff #amerikai staffordshire terrier #terrier #Staffordshire Terrier #terrier kutya #amstaff kutya #staffordshire terrier kutya #amerikai staffordshire terrier kutya
2018. júl. 15. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen, főleg ha tényleg nem egy dagadékot akarsz majd belőle.
2018. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem első kutyának nem való.
2018. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Nem való első kutyának, nem véletlenül vannak velük dugig a menhelyek/ebtelepek:

[link]


Ha mégis a szíved minden vágya egy ilyen kutya, akkor azt javaslom vedd fel a kapcsolatot a fajtamentő szervezettel. Nagyon jófejek és szívesen mesélnek neked arról,hogy mivel jár egy ilyen kutya tartása. Ők jól ismerik a fajtát,sok mindent láttak már, bízhatsz az ítélőképességükben.


[link]


vagy


[link]

2018. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Ha nincs tudásod a kutyázásban, tehát fogalmad sincs hogyan kell nevelni, milyen nehézségek vannak, mennyit és mit kell dolgozni bármilyen kutyával és milyen piszok nehéz és sokszor kellemetle a nevelés és képzés, miért ilyen kaliberű kutyát akarsz? Mert impozáns? Mert divatos? Nem tudod, hogy te mennyire leszel kitartó egy ennyire kemény munkában. Nincs meg a kellő tudásod, tapasztalatod, módszertani ismereted. Akkor miért kell ilyen nehéz fajta?


A terrierek, de főleg a bull típusúak nem kezdő gazdának valók! Még rutinos gazdák közt is nagyon kevés alkalmas ilyen kutyákra!

2018. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó hülyék vagytok. 4 hónapja örökbefogadtam egy amstaff keveréket és tökéletes, nagyon jól megy a nevelése, szófogadó, aranyos kutya
2018. nov. 4. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mondtam hogy jó lesz neki. A sok kötekedő hülyével netörődj 😉
2018. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eltelt jópár év

Hogy áll a dolog?

ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!