Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Ukrán lányok milyenek?

Az Ukrán lányok milyenek?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősünk akinek az egyik rokona ukrán csaj és átjönne magyarországra 19 éves az anyjával jönnének, én örülnék ha mi befogadnánk őket, elég szép a csaj szóval legalább lehetne gyönyörködni benne, de a nővérem aki egy idős vele hallani se akar róla hogy hozzánk költözzenek. Pedig először szimpi volt neki is a csaj de miután bejelöltem és meglátta a többi képét, azt mondta hogy hizzánk aztán biztos nem jön, szerintetek miért lett ilyen?

2022. ápr. 10. 20:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Mintha azt kérdeznéd a magyarok milyenek. Van iylen, van olyan van amolyan, ha külsőt, ha személyiséget ha természetet nézünk.
2022. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem fogod elhinni, de pont olyanok, mint a magyarok. A fejük a két fülük között van, és cipőt hordanak. Az egyéniségük változó, ahogyan a magyar lányoké is. Van, amelyik kedves, de mostanaban van, amelyik kétségbeesett. Egy különbség van azért, mégpedig az, hogy nem irigyek és féltékenyek, mint az idióta butacsirás nővéred.
2022. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%

Talán a nővéredet kérdezd meg hogy mi a baja az ukrán lánnyal!


Talán szebb mint ő?.... 😁🤐

2022. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

3

Kb egyforma alkatuk van, de a nővéremet nyílván nem nézem meg úgy. Amúgy tök átlag csajok.

2022. ápr. 10. 21:49
 5/27 anonim ***** válasza:
80%

De akkor min akadt ki a nővéred?

Nem mondta?

2022. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

5

Ez az hogy nem.

Először semmi baja se volt, de ugye amikor bejelöltem a csajt akkor több képet kiadott, és gondolom az nem tetszett neki.

2022. ápr. 10. 21:59
 7/27 anonim ***** válasza:
55%

Alapvetően ilyen kelet-európai fejük van, szerintem ez nem túl vonzó,de valakinek ez bejön.

Alkatilag sok köztük a magas és vékony teremtés, szép alakkal. Ebben szerencsések.

Sok köztük a szőke és kékszemű is.

Átlagos átlagban nálam úgy 6/10 lennének.

2022. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Szomorúak jelenleg
2022. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
talán rájött hogy kujtorognál a csaj után, ezért fogadnád be, és ez nem tetszik neki.
2022. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

9

Ismerős rokona.

Nem prosti, meg nem is maffiózók.

2022. ápr. 10. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!