Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nárcisztikus vonásokkal...

A nárcisztikus vonásokkal rendelkező ember tud valójában szeretni?

Figyelt kérdés

Ha egy gyenge áldozattal elhanyagoló, szeretettelen volt, lehet, hogy a következő áldozattal, aki erősebb, valóban tisztelettudó, empatikus, meleg érezlmekkel teli módon tud kapcsolódni?

A gyenge ember én vagyok. Én azt tapasztaltam, hogy tárgyként használ, csak a hasznosságom alapján viszonyul hozzám. Ha bajban vagyok, segítségre lenne szükségem, akkor elfordul tőlem, hazudik, manipulál. a felszínen nagyon kedves, rendes emberről van szó, közelebb menve viszont elég borzalmas a valóság az álarc mögött.


2022. ápr. 13. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem tud valójában szeretni. Nekem is volt dolgom velük.
2022. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bennem sajnos még mindig azok a kétségek munkálkodnak, hogy vajon én voltam kevés ahhoz, hogy emberi érzelmeket váltsak ki belőle? Vagy mással is ilyen?
2022. ápr. 13. 14:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nekem másfél évig voltam együtt egy nárcisszal mindent megadtam neki amit csak tudtam. Mindenki figyelmeztetett előre de én sem hittem nekik. Aztán másfél év után rájöttem, hogy nekik volt igazuk tényleg nem érdemes komoly erőt fektetni beléjük, nem képesek szeretni.
2022. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem képesek szeretetre.
2022. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el!
2022. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Vajon válaszoljak? Van értelme vagy csak a lepontozás fog menni?
2022. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Senkit nem szeretnek! Azt felejtsd elhogy erős vagy gyenge a másik! Aki szeret, az eleve sosem bántana, alázna meg, használni kivagy fel a saját pillanatnyi érdeke szerint. Ezek az emberek önimádóak, és semmi sem jó nekik! Ha kinyalintod a sejhajukat az sem, semmi sem! A legpofátlanabb, a legembertelenebb emberek, és notórius hazudozók, és mindent szándékosan tesznek. Számomra semmi emberi nincs bennük!
2022. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Képesek lennének szeretni, csak nem akarnak/nem tudnak. Hiszen soha nem tapasztalták meg az igazi szeretetet gyerekkorukban, nincs viszonyítási alapjuk. Szentimentális fellángolásokat érezhetnek, de az nem szeretet, hanem egy személy túlidealizálása, amit előbb utóbb követni fog a leértékelés.


Aki nem tud szeretni, az a pszichopata. Ők valójában nagyon üresek, és még ha kaptak is gyerekkorukban szeretetet, nem képesek azt értelmezni.

2022. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
NEM!
2022. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Én jelenleg narcisztikussal elek. Remélem már nem sokáig. Sokat olvasok utána és teljesen illik rá majdnem minden vonás. Nem tudnak igazan szeretni és kapcsolódni. Nálunk amíg meg nem kapott addig elhitette h ő milyen szerelmes . Én marha elhittem. Összeköltöztünk és jött a leértékelés. Ha mindenre bólogatsz amit ők akarnak akkor elviselhető a helyzet. Amint nem bólogatsz tiszteletlenek!! Lekezelő! Ha szeretne figyelembe venné h ne bántson. Oket nem érdekli. Nincs bennük empátia!
2022. máj. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!