Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a dolgok, amiket...

Mik azok a dolgok, amiket megtanultál, elsajátítottál, akkoriban nem tűntek hasznosnak, de évekkel később nagyon jól jöttek?

Figyelt kérdés

Pl. főzés, autóvezetés, biciklizés, valamilyen nyelv, akár szakma, képesség, stb.

Azt is írd le milyen helyzetben jött nagyon jól.



2022. ápr. 15. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Csak az olvasás ilyen.
2022. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Számolni.
2022. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A sok bonyolult dolgot amiket matek órákon tanultam gyakorlatilag nem gyakran tudom hasznosítani viszont mégis úgy érzem hogy fejlődött a logikám és kicsit több mindent megértek a világról.
2022. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
hülyén hangzik, de anno nem gondoltam, hogy az angol ennyire nagyon fontos lesz.
2022. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Matekon sosem értettem, hogy a a valószínűség számítás, százalék, stb., mikor kell majd.

Aztán a munkahelyen volt lehetőség előrelépésre, ehhez vizsgáznom kellett írnom és ilyen kérdések voltak.

2022. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!