Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a milliárdosokról akik rengeteg pénzt adnak ki kicsinyes indokból, olyanra ami sehogy sem térül meg?

Figyelt kérdés

Pl. bunkó velük egy pénztáros és megveszik az áruházláncot, hogy azt kirúghassák…


Jó, ez lehet hogy a valóságtól elrugaszkodott példa, de jól szemlélteti, hogy mire gondolok.



2022. ápr. 16. 11:52
A kérdező szavazást indított:
Menők
Ciki, gyerekes viselkedés
Mást gondolok, kifejtem kommentben.
20 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Főnököm tiltás alatt van. Bár, sok áruházért tartozik felelősséggel, de mikor valakit motiváltan kezd a cégnél dolgozni, aztán a gondolatban egy bűnözőt csinálnak belőle, aki örülhet annak, hogy dolgozhat, az ciki. Nem az a kínos, ha régen a sok munka ellenére, a munkahelyen szerettél volna párt magadnak, hanem az, ahogy az emberekkel viselkedünk.
2022. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
-t
2022. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha jogos, akkor jól teszik. Elég következmények nélküli ez a világ. Nekem is volt olyan főnököm, aki megkeserítette mindenki életét, mert ezt élvezte. Ha emiatt valaki megvette volna a céget és kirúgatja, teljes mértékben megértettem volna.
2022. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Kifejtemre bogyóztam, de #3 ugyanarra világít rá, amit írtam volna jó coelhóban közhelyezve az evidenciát.
2022. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Ilyet maximum a milliárdos elkényeztetett takony kölyke csinál.
2022. ápr. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

#3

Mi a pék f@száért dolgoztatok ott? Ebben a storyban ti voltatok a szervilis, megalkuvó senkik.

2022. ápr. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi van #6, kijöttél a világba?
2022. ápr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy munkahely nem börtön. Ha rossz, lépni kell, nem rinyálni. Ha ott maradsz, nincs jogod rinyálni, mert a saját döntésed miatt maradtál.
2022. ápr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oké, akkor hagyjuk figyelmen kívül, hogy a jelenlegi helyzetben, ezzel a jogszabályi háttérrel, ebben a következmények nélküli "rendben" nem a munkavállaló felé lejt a pálya, hiába váltogat. Igen, nyilván, a kivételes képességű és keresett tudású kisebbség elvan most is, csak ez pont nem segít azon, aki összesen dolgozna és élne, ahogy eddig.
2022. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pretorius25 ***** válasza:
Szerintem az olyan milliárdos, aki hülyeségekre, soha meg nem térülő dolgokra ad ki pénzt, az csak beleszületett a milliárdokba. Így nem becsüli meg, tékozolja a vagyont. Az a milliárdos, aki megdolgozott a vagyonáért, a semmiből hozta létre, az mindig figyeli a megtérülést. Nem költi felesleges hülyeségekre, vagizásra a pénzt.
2022. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!