Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek, korunk modern...

Szerintetek, korunk modern királyi családai, úgy élnek mint a szuper milliárdosok, csak épp címmel?

Figyelt kérdés

2018. aug. 31. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezernyi kötelezettség, protokoll, egyetlen feladatra felkészítve, s a vagyon nem az orság, hanem a családnak hsgyott rész.
2018. aug. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Persze, ha a kényelmet, anyagiakat nézzük, akkor hasonló.

Viszont ezerféle szabály van, hogy mit csinálhatnak, mit nem. Nem mehetnek csak úgy bulizni, nyaralni, még ott is viselkedni kell. Minden lépésüket figyelik, keresik a hibákat. Egy milliárdost meg lehet, hogy észre sem veszel, ha nem valami híresség.

Szóval szerintem eléggé kötött életük lehet. Én nem vágyom rá.

2018. aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem,Koránt sem olyan felhőtlen az életük mint azt a legtöbben hiszik..Minden lépésüket figyelik,komoly szabályok szerint kell élniük..Én biztos,hogy nem lennék királyi család tagja.
2018. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Címmel? Régen volt titlus: báró, stb. Ma már ha használja is valaki, akkor - legalábbis én - xarnak se veszem a címet, az embert nézem csak benne.

Amúgy nem annyira élnek már úgy ők sem, mint régen, csak hasonlóan.

2018. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!