Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet jól kijönni a...

Hogy lehet jól kijönni a romákkal magyarként?

Figyelt kérdés
A közeg ahol élek, dolgozok kb 50%-os roma arányú. Nem vagyok rasszista,de a stílusom nagyon távol áll a romákétól. Nyugodt,hűvös,visszafogott,spórolós stb.vagyok,a romák ellentéte. Van pár roma aki kóstolgat,beszólogat.Legszivesebben elküldeném a k... anyjába,de nem teszem mert félek tőlük,képesek megkéselni vagy ilyesmi,jópofizni,bandázni velük meg képtelen vagyok.
2022. ápr. 16. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Valts kozeget.


Normalis romak kozott lehet elni, de a leiras alapjan pont a munkanelkuli, balhezos, kotozkodo bandarol van szo. Ezek sajnalatos modon csak az erobol ertenek es falkaban jarnak, igy ha nem vagy ketmeteres kigyurt kopasz allat hasonszoru haverokkal, allando celpontjuk leszel.

2022. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
85%
Panaszkodj, rossz fizetés, szar vezetőség, kérdezz a családról, azt szeretik mutogatni, az egész fotóalbumot végigmutatják, akkor már kis érdeklődhetsz, melyik gyerekük mit csinál.
2022. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%

Ez az általánosítás...nekem van nagyon jó természetű, művelt normális cigány barátom is. Ha ilyen pöcs vagy leginkább sehogy nem fogsz kijönni velük, max párszor elvernek aztán ennyi.


Ugyan úgy kell amúgy bánni velük mint más emberrel, nem értem 2022-ben még mindig van sok magyar aki ezen rúgozik.

2022. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
#3 mas, ugynevezett normalis ember nem 'kostolgat' meg 'beszologat'. Ezek tipikus dominancia-kiserletek, amivel a primitiv csordak felmerik hogy mennyire lesz kemeny ellenfel a masik. Civilizalt faluban ilyen nincs.
2022. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
50 km-es távolsággal.
2022. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Úgy, ahogy az orkokkal vagy az uruk-haiokkal. Sehogy. Agresszív félszerzetek.
2022. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a romák ellentéte vagyok, pedig roma vagyok én is.
2022. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Normális romákkal könnyű kijönni. A legjobb barátaim közt vannak romák, 1 lány, 1 fiú, és 1 lány pedig félig roma. aranyosak, normálisak huszonéve a barátaim. Anno osztálytarsak voltunk középsuliban és szakiskolában 6 évig, és megmaradt a banda:) havi 1-2x összefutunk.

A prosztó féle romákkal viszont sajnos nem lehet kijönni. Beszólogatnak, kötözködnek, ha csak nézel ki a fejedből már jön a " mit bámulsz rasszista k...csög?" Nekem konkrétan beszólt egy a villamoson, teljesen ismeretlenül " Nézd màá milyen fehír a bűre szőke rüfke, biztos cigányellenes" ( ez nagyon megmaradt bennem). Nekik Ilyen a természetük, így is lettek nevelve. Az ilyenekkel nem tudsz mit csinálni.

2022. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!