Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha magyarként szeretem a...

Ha magyarként szeretem a kifejezetten igénytelen cigány zenét is, ez miért van?

Figyelt kérdés

Amikor szóba jött hogy kiket hallgatok meg, azt mondták hogy na a bolond fehér cigány, jó, nem az értelmesebb réteg vesz körül nagyrészt, de vannak magyar ismerősök, barátok is.

Oké hogy ízléstelen, de nekem elég relatív az hogy mi a jó zene, ha már jó az ütem, az ének nem érdekel.

A magyar ember megveti őket ugyan, de én köztük nőttem fel 12-13 éves koromig, ez már olyan kor ami meghatározhatja a későbbi életet, felveszem a piros cipőt vele egyszínű felsővel, kabáttal, rojtos farmerral, néha úgy vagyok vele legbelül hogy még a cigány sem venne fel ilyesmit kicsit túlzásba esek néha, de legbelül szeretem a mediterrán déli életérzést.


2021. jún. 9. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen relatív, hogy ki mit szeret, ennyi erővel spanyol zenét se hallgasson a magyar ember.

Én is szeretem a cigány zenét, cigány nyelven méginkább, de emellett a musical, pop, latin és rockzenéket, sőt a mesedalokat is.

Szerintem erre csak a diszkriminatív ember húzza a száját.

2021. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más zenét szeret. Ez normális
2021. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A valódi, hangszeres cigányzene nem igénytelen egyáltalán. A számítógéppel előállított ducc-ducc-féle "Haaajajjajjj Jájj ISTENEM Hájj-dájá-dájá-ájjájj" az már viszont az.
2021. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Na bumm, én meg óskandináv replikákat hallgatok, ez jó eséllyel furább. Szerintem mindenki azt hallgat, ami tetszik neki, amíg van kellő számú fülhallgató a társaságnál, normális emberek között nem lesz belőle probléma.
2021. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!