Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek egyedül élni, szerintete...

Félek egyedül élni, szerintetek csak túl görcsölöm ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

3 szakmám van egyiket sem szeretem, de azért lenne munkám külföldön, pontosan Hollandiában.


Jelenleg a szüleimmel élek ami elég gáz mivel 29 éves vagyok, mondjuk házat nem tudnék venni sehogy, max egy albérlet...de most munkám sincs amúgy, tehát a szüleim tartanak el, kocsit is ők vettek nekem, tanfolyamat is ők fizetnek most nekem, szóval nem vagyok egy főnyeremény...amúgy drog függő is voltam 8 évig.


Ezeknek hangot is adnak, lejáratnak mindenki előtt, mentálisan már beteg vagyok, és nem is szeretek velük lenni..legszivesebben mindent vissza adnék nekik amit vettek nekem, mert amúgy egyáltalán nem szívesen használom ezeket a cuccokat, nem csak a kocsit.


Szóval így nem lehet élni, még írhatnék ezer dolgot ami probléma így, utoljára a volt csajommal akartam elmenni együtt lakni de szakítottunk.


Hollandiában van mind a két testvérem, de már komoly kapcsolatuk van, hívnak is ki, de a nyakukra semmiképp nem mennék.


Rokonaim utálom ők is engem, szüleim mindig küldenek el ha itthon vagyok, szóval nem is érzem jól magam már (de ha két órára elmegyek amúgy itthonról már minden bajuk van) szóval toxikus az egész...akarják hogy menjek de ha elmegyek elszabadul a pokol, veszekednek, idegbajosak, stb...anyám utálja apámat egyébként, nem is értem miért vannak együtt, mindent velem beszél meg anyám is...


Egyáltalán nem vagyok önálló, még főzni is alig tudok, egyedül a nagy világba érdemes így elmenni? Értem én hogy ez a helyes de úgy mennék el, hogy max anyagilag támogatnának és senkim nincs amúgy. Volt aki fogta magát egyedül neki vágott az egésznek?


2022. ápr. 18. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Menj el dolgozni. Munkaerő hiány van.
2022. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Vágj bele! Szerintem nagyon rádférne egy környezetváltozás. És ne azt várd, hogy majd egyszerű lesz, mert nem lesz az. Szóval ne azt akard, hogy megoldódjanak a gondjaid, vagy hogy jó legyen. Hanem csak azt várd, hogy más legyen. Ne ez a környezet amiben most van. És legyél kész végig csinálni az összes szívást amivel egy másik ország jár. Pl a lakhatás nem szokott egyszerű lenni. De a lényeg: indulj el!!
2022. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon hasonló helyzetben voltam. Elköltöztem. Azóta sokkal jobban érzem magam. Neked is ezt javaslom, sokkal jobb lesz, hidd el!
2022. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

2-nek igaza van!

Mindenhova követelnek tapasztalatot,még olyan munkákra is amiket könnyen be lehetne tanulni.

Illetve mintha olyan sokat számítana,eleve új a környezet,stb.


Ilyen kamu Szabó Péterek vannak,akik tudják a tutit,aztán ugyanaz megy,mint bárhol máshol.

2022. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megölelnélek.


29f

2022. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Mellesleg én is félnék úgy,hogy a semmiért szinte bármely nap kirúghatnak.

Bármilyen kultúráltan is viselkedik az ember,bármennyire is eleget tesz az elvárásoknak.

Ezért akarok kitalálni valami stabil,megbízható pénzforrást,amivel legalább a minimum életet+egy pici luxust mindig megengedhetek magamnak.

(Ha esetleg nem lenne állásom egy ideig)

2022. ápr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 amúgy nyugaton pont ez ami meg van. ott se könnyebb maga az élet mindennapi része, viszont nincs ez az állandó jövőtől való félelem.
2022. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!