Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik a tipikus "ehetek amennyi...

Akik a tipikus "ehetek amennyit akarok, nem hízok meg, pedig híznom kéne, mert sovány vagyok" emberek, ők gyerekkorukban is ilyen alkatúak voltak vagy kamasz- és felnőttkorukra lettek ilyenek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Melyik milyen. Alkati dolog. Van, akinek gyorsabb az emésztése, van, akin minden megmarad. A hajlam öröklődhet.
2022. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként is ilyenek voltak. Ennek így lenne értelme...
2022. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként is ilyen voltam.
2022. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Több sovány felnőtt ismerősöm kisgyerekként is sovány volt.


De nem minden sovány gyerek lesz sovány felnőtt.


Én az óvodában egy csontkollekció voltam, az iskola első éveiben is vékonyka voltam, valószínű volt, hogy az egyik szülőm genetikánát örökölve gebe leszek felnőttként, aztán hirtelen elkezdtem "nőiesedni", ötödikre már bőven volt mellem és csajos alakom, pár év múlva meg túlsúlyos lettem.


Egy rokonom gyerekkori képeit néha ijesztő visszanézni, a fürdőgatyás képein kilógnak a csontjai, most felnőttként meg túlsúlyos.

2022. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 40 éve mindig is.
2022. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rám már mondták ezt túlsúllyal küzdő emberek, pedig nagyon nem igaz, mert egyrészt a valóságban kevesebbet eszek azoknál, akik ezt mondják, és sokszor annyit mozgok.


Egyébként gyerekkoromban el voltam hízva, érdekes dolog, hogy Covid elején miután fél éve újra elkezdtem nagyobb rendszerességgel futni, 33 évesen a 11 éves kori tömegem alá estem egy rövid ideig, de az már túl kevés volt, így kis mértékben növeltem az étkezésemet.

2022. ápr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Általában gyerekkorukban ilyenek, felnőtt korban meg lassul annyit az anyagcsere, hogy ezek híznak meg a legjobban, mert megszokták, hogy zabálnak. De van, aki felnőttként is ilyen marad.


Tesómmal viszont például fordítva volt, ő gyerekként kb amennyit evett, annyi ragadt rá, felnőttként meg kijött rajta az apukámtól örökölt pajzsmirigy túlműködés és 20 éves kora óta alig 40 kiló, bármennyit zabál.


Velem igazságos az élet, ha nagyon hízni akarok, akkor tudok hízni, viszont annyit sportolok, hogy bármennyit összezabálhatok, mert nem tudok annyit enni, amennyit ne égetnék el.

2022. ápr. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen mindig is csontváz voltam , oké ehetek bármit és bármennyit ami tökjó szeretek is enni , de az azért nem valami jó , hogy 17 évesen 36kg vagyok konkrétan a 13 éves öcsém nehezebb nálam jóval
2022. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!