Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valóban igaz lenne?

Ez valóban igaz lenne?

Figyelt kérdés
Ingyen punci nincs, mindig fizetned kell, bármilyen konstrukcióban is kezeled a dolgot. Feleség, barátnő, szerető, puncsos lány, prosti, mind-mind sok pénzbe kerül.
2022. ápr. 20. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha pinát keresel, annak megvan az ára nyilván.


A társától meg az ember kölcsönösen kap dolgokat. Ha te nem akarsz emberi kapcsolatokba fektetni, akkor fizesd csak a qrvát, más nem való neked

2022. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Aki így áll hozzá, annak nincs ingyen.

A normális férfiaknál teljesen más a helyzet.

Pl én egy ilyennel soha nem állnék össze, aki ilyen módon gondolkodik a nőkről, ahogy a kérdésben írtad. De akikkel valaha is kapcsolatban voltam, ott egyenlő partnerként kezeltük egymást, nem valami üzletet bonyolítottunk.

Soha nem engedtem semmit fizetni, dolgozó, felnőtt nő vagyok, el tudom magam tartani. Abszolút nem volt pénzügyi vonzata egyik kapcsolatomnak sem.

Akinek meg a nő csak egy punci, meg abból indul ki hogy fizetni kell érte, az nem is csoda hogy olyan nőket vonz be akiknek valóban fizetni kell, mert a normálisak messziről kerülik az unintelligens pasikat.

2022. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Annyira visszataszító mikor egy férfi csak annyit lát a nőből, hogy “punci”.
2022. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező: szerintem szomorú, hogy (önmagad számára) ennyire sarkosan akarod leegyszerűsíteni a társtalálást, a másik nemet...

A párkapcsolat (MINDKÉT félnek) pénzbe kerül, vannak közös célok stb...

Szerintem egy kétségbeesett, megkeseredett ember lehetsz.

2022. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ma 14:30


Amit kiirtam egy másik kérdésnél olvastam,tehát nem én irtam,ha nem hiszel nekem akkor dobom a linket.Szeretek ilyen kérdéseket ki irni,mert akkor szembesitem a válaszokkal a kommentelőt.

2022. ápr. 20. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Értem akkor azt tudom mondani, hogy akik ezt így gondolják, nekik nincsenek sikereik a nőknél és kétségbe vannak esve, de az ilyen hozzáállással csak maguk alatt vágják a fát, mert vagy nem jönnek össze senkivel a megkeseredettség miatt, vagy - az önbeteljesítő jóslat révén - tényleg találnak valami számító, "nekem a pénz a minden típusú nőt. Ekkor megerősödhet bennük a "na" ugye megmondtam hogy mindenki ilyen" típusú attitűd.
2022. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire bele szeretnénk magyarázni, akkor semmi sincs ingyen.

A gyermekáldás sincs ingyen, hisz egy gyereknek rengeteg midnent meg kell venni, hogy el lehessen látni.

Egy kapcsolatban pedig mindkét fél ideális esetben nagyjából 50-50-et ad bele a dolgokba.

2022. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!