Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen külső tulajdonságok...

Milyen külső tulajdonságok vonzanak egy pasiban? Vagyis milyennek képzeled el az igazit? :) Egy felmérést készítek, ehhez kellene! ^^

Figyelt kérdés

Fontos, hogy most csak külső tulajdonságokat írjatok légyszíves! Pl: magasság, haj, hangtónus, meg ilyenek.

Köszönöm ^^


2022. ápr. 20. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Hármaska annyira eltúlozta, hogy mindenki levágta, hogy nem nő írta.
2022. ápr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%

Ne legyen sokkal magasabb nálam, max 175cm. (170cm vagyok) Nem tetszenek a nagyon magas pasik.


Ne legyen nagy hasa, nőies melle, széles csípője. (manapság egyre több ilyet látok)

Normál férfi testalkatú legyen (nem kell kigyúrtnak lennie).


Hosszú/középhosszú dús haj..de legalább olyan 5 centi haja legyen. A mai oldalt full kopaszra lenyírt, feje búbján ott felejtett 1 csepp 1 centis haj nem jön be.


Ne legyen kiélt, ráncos feje. Legyen szép arca. Ápolja a bőrét.

2022. ápr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

Semmi szakáll, vagy ilyesmi

Átlagos testalkat, de amúgy nem zavar, ha enyhén pocakos

Barna szem

Szép kézfej

Velem egymagas, vagy kicsit magasabb (én vagyok 172)

Legyen haja, minimum akkora, hogy bele lehessen túrni, amúgy meg mindegy.

2022. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Világos bőr, szőke vagy vörös (de bármikyen más szín is lehet), lehetőleg egyenes, hosszú, legalább váll alá érő haj. 170 centitől jó, én is akkora vagyok. A vékony férfiak jónnek be a legjobban, de lehet tőlem pocakosabb is, ha nem 120 kiló és nincsenek férficsöcsei. Arcra nem tudom leírni, talán a legfontosabb hogy ne legyen lejjebb a külső szemzuga mint a belső, mert az nagyon nem tetszik. Szakáll nekem annyira nem tetszik, de ha rendezett és nem túl hosszú, az is jöhet.
2022. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#13 Vagyok, ja meg azt felejtettem ki, hogy a combokat és a feneket meg szoktam nézni, szeretem szép formája van, de egyébként nem baj, ha nem, csak ilyen enyhe plusz pont. (Igen, a férfi ideálról beszélek még mindig)
2022. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Sötét, félhosszú-hosszabb haj

Széles váll, szép erős combok - legyen annyira erős hogy fel tudjon emelni, de nem az az agyonkigyúrt kategória

Velem egymagas (175 cm) vagy kicsit magasabb

Ápolt bőr, külső

2022. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%

22-27 év közötti, 180-185 cm, 70-80kg, fehér bőr, sötétbarna szomorkás szemek, rövid barna haj, alkathoz képest kicsit nagyobb fenék, nagyon szőrös hónalj és farok, közepesen szőrös láb és kar, kevésbé szőrös mellkas.


Különösen vonz a testi erő, tehát imponálna, ha bizonygatná hogy ő erősebb más srácoknál :3


Az meg maga a tökély, ha valami átlagos de férfias neve van, pl Dávid, Tamás, Péter, Márton

2022. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%
17 hány éves vagy te?
2022. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!